Agnieszka Kaczorowska z siostrą fot. ONS.pl

Siostra Agnieszki Kaczorowskiej

Taki problem rozwiązują teraz internauci...
Edyta Liebert / 02.08.2016 05:16
Agnieszka Kaczorowska z siostrą fot. ONS.pl

Wakacje sprzyjają imprezom i urlopom. Gwiazdy mają też czas na wykorzystanie słonecznych dni, by pobyć (poszaleć?) w rodzinnym gronie.

Zobacz: Kasia Zielińska z siostrą i szwagierką w sukniach  ślubnych

Agnieszka Kaczorowska wie, co to dobra zabawa i wybrała się na wesele. Selfie, które zrobiła ze swoją siostrą, stało się bardzo popularne w sieci. Dlaczego? Agnieszka Kaczorowska została wychowana w rodzinnej atmosferze i często podkreślałam jak bardzo zżyta jest z mamą i swoim starszym rodzeństwem, bratem Piotrem i siostrą Jolą. Do jej spotkań z bratem media są przyzwyczajone, ale do jej fotek ze starszą siostrą, już nie. Jola Kostecka od kilku lat mieszka Wielkiej Brytanii. Właśnie zdarzyła się okazja do wspólnego imprezowania. Tancerka pochwaliła się zdjęciem z wesela, które odbyło się w miniony weekend.

To był weselny weekend. Siostra, przyjaciele, duuuuużo spontaniczności, tańce do rana, kąpiele w basenie, słońce, śmiech, zabawa... Sto lat jeszcze raz dla Młodej Pary.

- napisała pod fotką Kaczorowska.

Na przyjęciu bawił się także Stefano Terrazzino, który towarzyszył Kaczorowskiej. Czy siostry są do siebie podobne? A może któraś z nich jest ładniejsza od drugiej? Oceńcie same!

Zobacz też:

Czy Reese Witherspoon ma klona? Nie, to jej córka