Shannen Doherty trafiła do szpitala. Choroba znów zaatakowała?

Gwiazda kultowego serialu „Beverly Hills 90210” Dzień Matki spędziła w szpitalnym łóżku. Co z jej zdrowiem?
Małgorzata Germak / 8 miesięcy temu
shannen doherty fot. ons.pl, screen Instagram

Jakiś czas temu pisaliśmy o nawrocie choroby nowotworowej Shannen Doherty. 46-letnia aktorka opublikowała post o najnowszych wynikach swoich badań. Jeden z markerów nowotworowych wskazywał, że choroba znów jest w fazie aktywnej. Jednak aktorka ogłosiła potem, że wyciągnęła zbyt pochopne wnioski z badań i nadal jest w remisji. Co się więc stało, że właśnie trafiła do szpitala?

Tak się wygrywa z rakiem piersi. Te dziewczyny wyszły na wybieg i z dumą prezentowały ciała okaleczone przez chorobę

„Szczęśliwego Dnia Matki, mamo. Zabieram cię tylko do najlepszych miejsc… Jedzenie szpitalne… mniam. Kocham cię. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie. Napisałabym więcej, ale środki przeciwbólowe zaczynają działać” – napisała aktorka chorująca na raka piersi w poście pod zdjęciem ze swoją mamą, która pochyla się nad nią leżącą w szpitalnym łóżku.

Shannen Doherty w szpitalu. Co się stało?

Shannen od roku jest w remisji. Teraz do szpitala trafiła, by poddać się operacji rekonstrukcji piersi po mastektomii, którą przeszła dwa lata temu. Aktorka na łamach magazynu „People” wyznała, że to dla niej duży krok. Dlatego tak ważne jest dla niej wsparcie mamy.

Odtwórczyni roli Brendy Walsh w kultowym serialu „Beverly Hills 90210” zmaga się z chorobą nowotworową od 2015 roku. Nawet, jak ma gorsze dni, stara się nie poddawać.
„Myślę, że do pewnego stopnia zawsze będę się martwić. Rak to bestia, która wszystko zmienia. Zmieniła mnie na wiele pięknych sposobów, ale spowodowała też, że zaczęłam doświadczać pewnego rodzaju niepokoju” – pisała Shannen Doherty o swojej chorobie.

Więcej newsów o gwiazdach:Julia Wieniawa zadebiutowała na czerwonym dywanie w Cannes. Wyglądała pięknie, jednak na zdjęciach co innego przykuwa uwagę…
Najlepsze momenty Dancing with the stars - Tańca z Gwiazdami!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 miesięcy temu
I tu mamy przekazane rzetelne informacje,a nie jak redakcja WP ...dramat.Pozdrawiam wszystkie Amazonki