POLECAMY

Aktorka serialu "Beverly Hills 90210" opublikowała film ze swojej chemioterapii. Czy to już przesada?

Shannen Doherty walczy z rakiem. To nierówna rywalizacja, ale aktorka nie daje za wygraną. Wrzuciła video ze swojej chemioterapii, by to udowodnić!
Aktorka serialu "Beverly Hills 90210" opublikowała film ze swojej chemioterapii. Czy to już przesada? fot. Screen Instagram theshando

W połowie 2015 roku Shannen Doherty ujawniła, że walczy z nowotworem piersi. Gwiazda serialu "Beverly Hills 90210" podjęła leczenie,a pod koniec lipca 2016 roku na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia, jak zgoliła włosy i poddała się chemioterapii.

Doherty ogoliła głowę. Poruszające zdjęcia

Teraz wrzuciła filmik z chemioterapii, który wiralowo rozszedł się po sieci. Jest poruszający i widać, że aktorka bardzo cierpi. To nagranie daje do myślenia. Odrzucamy myśl, że choroba może nas dotknąć i podczas gdy cieszymy się z błahostek, w tym samym czasie pacjenci walczą z osłabiającym bólem i walczą o życie. Czy takie filmiki powinny pojawiać się w sieci czy to już przesada?

Na filmie z kliniki widać cały zabieg podania leków. W opisie podziękowała lekarzom za wyjątkową opiekę. Fani wspierają gwiazdę i piszą pocieszające komentarze. Shannen Doherty może też liczyć na obecność najbliższych.

 

There are many faces to cancer. This is one of them. Chemo Day With @kurtiswarienko by my side. August 10, 2016

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ShannenDoherty (@theshando)

Shannen poddała się mastektomii z nadzieją na wyzdrowienie, jednak operacja nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Zainteresowanie jej osobą wzrosło: aktorka kilka tygodni temu gościła w programie "Entertainment Tonight". Rozpłakała się na wizji.

- Mój rak piersi rozprzestrzenił się też na węzły chłonne, a po jednej z operacji okazało się, że komórki rakowe wciąż mogły zostać w moim organizmie - wyznała ze łzami w oczach. - Czeka mnie seria chemioterapii, a potem radioterapia. Przez cały ten czas zastanawiam się, co mi pomoże. Czy zadziała chemioterapia? A może radioterapia? A może będę miała nawrót i drugi nowotwór? To naprawdę ciężkie, zwłaszcza dla moich bliskich - powiedziała na wizji Doherty.

Aktorka przechodzi przez koszmar. Liczymy, że wróci do zdrowia.

Doherty: nowotwór atakuje kolejne organy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)