Shannen Doherty fot. Screen Instagram theshando

Shannen Doherty opublikowała filmik z chemioterapii

Shannen Doherty walczy z rakiem. To nierówna rywalizacja, ale aktorka nie daje za wygraną. Wrzuciła video ze swojej chemioterapii, by to udowodnić!
Edyta Liebert / 06.10.2016 15:49
Shannen Doherty fot. Screen Instagram theshando

W połowie 2015 roku Shannen Doherty ujawniła, że walczy z nowotworem piersi. Gwiazda serialu "Beverly Hills 90210" podjęła leczenie,a pod koniec lipca 2016 roku na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia, jak zgoliła włosy i poddała się chemioterapii.

Doherty ogoliła głowę. Poruszające zdjęcia

Teraz wrzuciła filmik z chemioterapii, który wiralowo rozszedł się po sieci. Jest poruszający i widać, że aktorka bardzo cierpi. To nagranie daje do myślenia. Odrzucamy myśl, że choroba może nas dotknąć i podczas gdy cieszymy się z błahostek, w tym samym czasie pacjenci walczą z osłabiającym bólem i walczą o życie. Czy takie filmiki powinny pojawiać się w sieci czy to już przesada?

Na filmie z kliniki widać cały zabieg podania leków. W opisie podziękowała lekarzom za wyjątkową opiekę. Fani wspierają gwiazdę i piszą pocieszające komentarze. Shannen Doherty może też liczyć na obecność najbliższych.

 

There are many faces to cancer. This is one of them. Chemo Day With @kurtiswarienko by my side. August 10, 2016

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ShannenDoherty (@theshando)

Shannen poddała się mastektomii z nadzieją na wyzdrowienie, jednak operacja nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Zainteresowanie jej osobą wzrosło: aktorka kilka tygodni temu gościła w programie "Entertainment Tonight". Rozpłakała się na wizji.

- Mój rak piersi rozprzestrzenił się też na węzły chłonne, a po jednej z operacji okazało się, że komórki rakowe wciąż mogły zostać w moim organizmie - wyznała ze łzami w oczach. - Czeka mnie seria chemioterapii, a potem radioterapia. Przez cały ten czas zastanawiam się, co mi pomoże. Czy zadziała chemioterapia? A może radioterapia? A może będę miała nawrót i drugi nowotwór? To naprawdę ciężkie, zwłaszcza dla moich bliskich - powiedziała na wizji Doherty.

Aktorka przechodzi przez koszmar. Liczymy, że wróci do zdrowia.

Doherty: nowotwór atakuje kolejne organy