POLECAMY

Aaaa! Trzymajcie się krzeseł! „Magda M.” wraca!

Cieszycie się?
Edyta Liebert / rok temu
Aaaa! Trzymajcie się krzeseł! „Magda M.” wraca! fot. Magda M.

„Magda M” będzie miał swoją kontynuację! Radosna informacja pojawiła się na Facebooku Joanny Brodzik. Znamy szczegóły!

To chyba jedne z najbardziej emocjonujących seriali TVN-u. Perypetie Magdy, kobiety-prawniczki, śledziły miliony Polek. Każda z nich z pozycji fotela kibicowała jej związkowi z Piotrem (Paweł Małaszyński w tej roli). Joanna Brodzik opublikowała informację, że Magda M. wraca po latach!

Nie, nie będzie serialu „Magda M.”

Stało się! Ciąg dalszy „Magdy M.” ma już swojego wydawcę! - skoro Radosław Figura już oficjalnie ogłosił tę nowinę - nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na dalsze losy Magdy i jej przyjaciół!!! Też z chęcią przeczytacie tę książkę? #MagdaMwiecznieŻywa - napisała Joasia.

Aktorka od razu jednak spotkała się z potężnym pozytywnym odzewem, na który zapewne liczyła - fani nie kryli bowiem ekscytacji, choć... większość z nich nie zrozumiała, że chodzi póki co jedynie o książkę. Cieszyły się, że nie będą musiały oglądać powtórek, a pojawią się nowe odcinki.

Całe zamieszanie ma na celu promocję książki. Administrator prowadzący fanpage w imieniu Joanny musiał wykazać się cierpliwością, tłumacząc każdej z fanek, że nie chodzi o produkcję telewizyjną...

Cieszycie się na te wieści? :)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)