Samsung & Zień

Samsung Electronics Polska podpisał 22 marca br. umowę o współpracy z Maciejem Zieniem – jednym z najlepszych polskich projektantów mody.
/ 30.03.2007 12:47
Samsung Electronics Polska podpisał w marcu umowę o współpracy z Maciejem Zieniem – jednym z najlepszych polskich projektantów mody. Współpraca obu partnerów rozpoczęła się w 2003 roku od pokazu nowej kolekcji.

W 2004 roku Maciej Zień zaprojektował dla Samsung ozdobny telefon komórkowy, którego oficjalna premiera odbyła się w jego atelier. W kolejnych latach firma regularnie pojawiała się na pokazach podkreślając w ten sposób zaangażowanie w sponsoring mody.

Podpisana umowa dotyczy współpracy w 2007 roku. Telefony komórkowe Samsung będą prezentowane na wszystkich trzech planowanych pokazach autorskich Macieja Zienia. Ponadto Samsung będzie partnerem technologicznym pokazów (sprzęt audiowizualny oraz telefony komórkowe). Najbliższy pokaz „Wiosna – Lato” będzie miał miejsce 3 kwietnia w nowo otwartym hotelu Hilton w Warszawie. Przy projektowaniu tej kolekcji Maciej Zień czerpał m.in. inspirację z bogatego doświadczenia designerskiego koncernu Samsung (posiadającego na każdym kontynencie centrum wzornictwa).