Są sławnymi rozwodnikami i świetnymi ojcami. Jak opiekują się dziećmi po rozstaniu?

Związki gwiazd też przeżywają swoje wzloty i upadki, a niektóre niestety kończą się rozwodami. Ci sławni ojcowie nawet po rozstaniach zrobili wszystko, by pozostać w życiu swoich dzieci.
Urszula Wilczkowska / 15.10.2020 14:27

W polskim showbiznesie, podobnie jak w Hollywood, gwiazdy schodzą się i rozchodzą. Chociaż ich miłosne perypetie z pewnością nie trafiają na pierwsze strony brukowców na całym świecie, w naszym kraju są szeroko komentowane - szczególnie, jeśli nie chodzi o rodzące się uczucia, a o te, które już wygasły.

Pojawia się wtedy mnóstwo spekulacji na temat zdrad, kłamstw i innych problemów w związkach. Zawsze pojawia się też wątek dzieci - kto się będzie nimi opiekował i czy oboje rodziców będą zabiegali o ich uwagę równie mocno, co przed rozwodem? Historie tych sławnych ojców po rozstaniach pokazują, że jak najbardziej.

Znani ojcowie po rozwodach

Michał Wiśniewski doczekał się całkiem pokaźnej gromadki pociech - chociaż części z nich już maleństwami nazwać nie można, ponieważ jego najstarsze dzieci osiągnęły lub niedługo osiągną pełnoletniość. Po rozpadzie małżeństwa z Mandaryną, a następnie Anną Świątczak robił wszystko, co mógł, by pozostać w życiu czwórki dzieci. Ma z nimi fantastyczny kontakt, co od razu widać na zdjęciach.

Rodzinę patchworkową tworzy też Grzegorz Hyży, który z byłą żoną Mają Hyży ma dwójkę synów. Z obecną żoną Agnieszką Hyży, która także ma córkę z poprzedniego związku, tworzą zgraną parę i razem wychowują swoje dzieci.

Synka z byłego związku wychowuje też Mikołaj Roznerski. Jego związek z Martą Juras nie przetrwał próby czasu, ale dla aktora rola ojca jest najważniejsza w jego życiu. Jak sam mówi wprost, ma fantastycznego syna, którego bardzo kocha i którego dobro jest dla niego najważniejsze.

To też może cię zainteresować:
Ostatnie lata nie były dla Angeliny Jolie usłane różami... Rozwód, batalie o dzieci i problemy zdrowotne dały jej popalić
Są jednym z najtrwalszych małżeństw w showbiznesie. Jak poznali się Victoria i David Beckhamowie?
Nie tylko Blanka i Baron... Kto jeszcze rozstał się w ostatnich tygodniach?