Rozalia Mancewicz w skórzanej czarnej sukience fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Rozalia Mancewicz Miss Polonia - ciąża

Podzieliła się radosną informacją. Jaką?
Edyta Liebert / 27.03.2015 08:56
Rozalia Mancewicz w skórzanej czarnej sukience fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010 i Miss Internautów, często pojawia się na branżowych imprezach i pokazach. Ostatnio została przyłapana na... krótkiej rozmowie dotyczącej rodzicielstwa.

Niedawno widziałyśmy ją na prezentacji najnowszej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz, której markę reprezentuje. Podczas jednego z krótkich wywiadów okazało się, że Rozalia Mancewicz ma jasno sprecyzowane plany odnośnie posiadania dzieci i udowadnia, że sama decyduje o tym, kiedy pozwoli sobie na przerwę w pracy. Nie tak dawno polska piękność odpadła z programu "Celebrity Splash", jednakże nie przejęła się zbytnio tym faktem. Pełna gracji 27-latka urodzona w Australii, ma kolejne plany dotyczące życia zawodowego i osobistego. Jakie konkretnie? Mancewicz wyznała, że planuje zajść w ciążę w tym roku!

Jak kobieta staje się żoną, to cały czas spędza z mężem. Zaczyna z nim mieszkać, problemy stają się wspólne, można się wspierać cały czas (...). Jak będzie dziecko wszystko się zmieni o 180 stopni. Na pewno będzie mała Rozaleczka albo mały Marcin. Jeszcze nie teraz, ale na pewno gdzieś po wakacjach.
ONS.pl

Bajkowy ślub Rozalii Mancewicz

Miss Polonia 2010 roku wyszła za mąż za Marcina Jaworskiego we wrześniu ubiegłego roku.
Ceremonia odbyła się na Podlasiu, w rodzinnych okolicach pięknej Miss Polonii. Na przyjęciu pojawiło się około 300 osób, w tym Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska oraz projektantka Sabrina Pilewicz, z którą również współpracuje na co dzień. Najwyraźniej przyszedł czas na kolejny krok!

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)