POLECAMY

Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. Ronaldo jest tego książkowym przykładem

Przypominamy, jak Cristiano Ronaldo wyglądał 50 mln euro temu...
Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. Ronaldo jest tego książkowym przykładem fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Teoretycznie wiele kobiet uważa Cristiano Ronaldo za męski ideał urody: dobrze zbudowany, przystojny, zadbany i utalentowany. Jednak zanim kapitan reprezentacji Portugalii objawił się światu jako młody bóg, wyglądał - łagodnie ujmując - przeciętnie. Jak Ronaldo wyglądał w przeszłości, 15 lat temu? Przygotujcie się na duże zaskoczenie - oto Ronaldo przed operacjami plastycznymi!

Kobiety zadają sobie pytanie jak to możliwe, a mężczyźni - ile to kosztowało. Cristiano Ronaldo to efekt finalny ogromu pracy i wielkiego talentu, którego nikt mu nie odmówi. To także historia kariery "od zera do bohatera"; Ronaldo pochodził z biednej rodziny, a piłka była całym jego światem. Klubową karierę rozpoczął w wieku 8 lat, w małym klubie CF Andorinha, w którym sprzątał jego ojciec. 2 lata później zainteresowały się nim największe kluby z Madery: CS Marítimo i CD Nacional (trafił do tego drugiego) i tam grał do 2001 r. Nie był zbyt urodziwy również jako gracz Manchesteru United.

 

18 year old @cristiano #uglyronaldo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika HayssamJR (@mohsenhayssam)

Jego kariera nabierała rozpędu z roku na rok, a największe nazwiska futbolu śledziły jego postępy. Jako nastolatek nie przestawał doskonalić się w piłce nożnej.18 października 2014 Cristiano Ronaldo pobił rekord sprzed 71 lat najlepszego startu sezonu ligowego pod względem strzelonych bramek i zapisał się na kartach historii. 12 stycznia 2015 roku drugi raz z rzędu otrzymał Złotą Piłkę FIFA - było to jego trzecie wyróżnienie dla najlepszego piłkarza na świecie. Imponujące sukcesy zawodowe szły w parze z rosnącą sławą.

Screen Instagram/kolaż polki.pl

Cristiano Ronaldo: jak wyglądał kiedyś?

Wraz z rozwojem kariery sportowej, przyszły wielkie pieniądze i realizacja marzeń. Nie da się ukryć, że pewny siebie Portugalczyk nie oszczędza na zabiegach urodowych, a wręcz ekstremalnie dba o swój wygląd. To prawdopodobnie pokłosie tego, że jako nastolatek, a potem młody mężczyzna, niechętnie spoglądał w lustro...

Screen Instagram/kolaż polki.pl

Krzywy zgryz i duże ubytki zębowe wymienił zatem na nowy, snieżnobiały komplet uzębienia. Zadbał o problematyczną cerę, z uporem maniaka pilnuje, by włosów mu przybywało, a nie ubywało, regularnie chodzi na zabiegi SPA. Metamorfoza Cristiano Ronaldo trwała wiele lat po to, aby 31-latek mógł podbijać serca kobiet...

ONS.pl/kolaż polki.pl

I jak, zwróciłybyście uwagę na Ronaldo w czasach, kiedy nie stać go było na operacje, zabiegi, sztab fryzjerów i stylistów? :)

Ronaldo skomentował mecz z Polską

Wszyscy czekają na mecz Portugalia:Walia na Euro 2016 i popisy Portugalczyka na murawie. Gwiazda piłki nożnej z pewnością nie pozwoli sobie na mecz bez bramek swojego autorstwa. Bądź co bądź, Ronaldo frustruje każdy zawodnik, który go blokuje i każde spotkanie, pod którego wynikiem nie może się podpisać... Przypominamy doskonałą obronę Michała Pazdana podczas meczu Polska:Portugalia:

 

☺️ #euro2016 #euro #pazdan #ronaldo #mecz #polpor #polska #poland #portugalia #portugal #bialoczerwoni #białoczerwoni Fot. PAP

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TVN24 (@tvn24.pl)


Zobacz koniecznie:

Michał Pazdan powitany po królewsku Polscy piłkarze i WAGs odpoczywają po Euro na bogato

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)