Ronaldo i Lewandowski fot. kolaż polki.pl

Ronaldo o Lewandowskim: "Motywuje mnie"

Co powiedział?
Edyta Liebert / 25.07.2017 12:19
Ronaldo i Lewandowski fot. kolaż polki.pl

Cristiano Ronaldo pozostaje w czołówce najlepszych piłkarzy światowej klasy. Zna swoją wartość, ale nieustannie pracuje na to, by być tylko lepszym - okazuje się, że motywuje go do tego m.in... Robert Lewandowski!

Ronaldo weekend spędził w Chinach w związku z zobowiązaniami reklamowymi wobec swoich sponsorów. W tym czasie udzielił wywiadu telewizji ESPN. Został zapytany o tym, jak radzi sobie z presją bycia najlepszym i czy jest coś,  co mu pomaga osiągnąć wyznaczone cele.

Ile Ronaldo zapłacił za urodzenie bliźniąt?

- Zawsze jest ktoś, kto chce cię zdetronizować, zająć twoje miejsce. Walczymy między sobą o to, by być najlepszym. Ja, Messi, Neymar, Lewandowski czy Higuain. To zdrowa rywalizacja, która jest potrzebna. Oni dają mi motywację, by każdego roku być lepszym od nich - stwierdził portugalski gwiazdor. Trudno byłoby mu się obyć bez otaczającego go splendoru.

 

First stop. Seems a few people got here before me. 😜#CR7LIVE

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Czyżby Ronaldo bał się Lewandowskiego? W pewien sposób dał do zrozumienia, że jest dla niego realnym zagrożeniem.

Ronaldo został również zapytany, co sprawia, że czuje się spełnionym człowiekiem. Niedawno Ronaldo po raz kolejny został ojcem.

- Rozmawiałem z Peterem Limem, właścicielem Valencii. Powiedział:  - Mamy pieniądze, mamy sławę, ale najważniejsza jest rodzina. Spraw, by rodzina była zdrowa, dobrze się czuła, opiekuj się nią. To najważniejsze na świecie.

- Rodzina jest przy tobie w dobrych i złych chwilach. Jestem skoncentrowany na tym, by być dobrym człowiekiem i dobrze wykonywać swoją pracę - dodał.

 

Blessed

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Nie da się ukryć, że Lewandowski mógł poczuć się doceniony!

 

Chill🏄☀️ #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)