Romans w wirtualnej rzeczywistości

Największy hit wydawniczy ostatnich lat doczekał się filmowej adaptacji. Książkę „Samotność w sieci” przeczytało prawie milion osób.
/ 28.08.2006 15:01
romans1.jpgTak wygląda romans XXI wieku. Jakub spotyka na czacie internetowym intrygującą kobietę. Nie wierzy, że dane im będzie się spotkać, zatem szczerze opowiada o sobie. Nie wstydzi się wyznać, kim jest, co przeżył, a także jak bardzo tęskni za uczuciem. Kiedy zawiązuje się pomiędzy nim a Ewą nić porozumienia, postanawia sprawdzić, czy fascynacja zadziała także w prawdziwym życiu. Umawiają się na randkę w Paryżu. Oboje nie wiedzą, co wydarzy się potem...

Wydana pięć lat temu książka Wiśniewskiego okazała się internetowym fenomenem. Internauci polecali ją sobie nawzajem, przesyłali cytaty, opowiadali treść na blogach. Sam autor aktywnie uczestniczył w wirtualnym życiu swojej opowieści, odpowiadał na tysiące maili, brał udział w internetowych dyskusjach na temat „Samotności...”
Twórca filmowej ekranizacji bestsellera, reżyser Witold Adamek, zmienił nieco zakończenie. W książce jest ono otwarte, czytelnik nie wie, czy para rozstanie się, czy przetrwa kryzys. Film wyraźnie podpowiada rozwiązanie. Czy będzie happy end? Odpowiedź poznamy w dniu premiery – 15 września.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/08.09.2006 21:01
mam nadzieje ze film nie rozczaruje wielbicieli samotnosci..czekam na niego z niecierpliwoscia.. obsada mysle ze to strzał w 10 ale Ewa ??? skad wzieliscie to imie??????????
/08.09.2006 18:28
w ogole nie miała imienia pozdrawiam
/31.08.2006 09:23
powiedzcie mi, bo albo nie pamietam albo tego w ksiazce nie bylo- czy Ona miala na imie Ewa?