POLECAMY

Szokujący finał romansu Amber Heard. Miliarder ją rzucił!

Nikt się nie spodziewał, że to tak się zakończy. A już na pewno nie była żona Johnny'ego Deppa. Amber Heard jest zdruzgotana.
Szokujący finał romansu Amber Heard. Miliarder ją rzucił! screen Instagram

Kiedy rok temu Amber Heard rozstawała się z Deppem w atmosferze skandalu, nikt nie przypuszczał, że po zaledwie kilkunastu miesiącach karma do niej wróci. Rozwodem z Johnnym Deppem żył cały świat.

Heard oskarżyła aktora o znęcanie się psychiczne i fizyczne, a także nadużywanie narkotyków. Ich małżeństwo trwało zaledwie 15 miesięcy.

Małgorzata Rozenek-Majdan w końcu udzieliła konkretnej odpowiedzi! Czy stara się z Radosławem o dziecko?

Depp dla Amber Heard rzucił Vanessę Paradis, z którą wychowywał dwójkę dzieci. Po rozpadzie drugiego małżeństwa załamał się psychicznie. A Amber położyła ręce na jego majątku. Rozwód kosztował Deppa krocie...

Tuż po rozwodzie z Johnnym Deppem Amber słynąca ze swojej miłości do luksusów, zaczęła spotykać się z miliarderem Elonem Muskiem. Majątek biznesmena jest imponujący - szacuje się, że wynosi 13 mld dolarów! Amber nie mogła lepiej trafić. Jej wybranek jest założycielem takich firm jak Tesla Motors, czy PayPal.

 

Cheeky

Post udostępniony przez Amber Heard (@amberheard)

Sielanka nie potrwała jednak zbyt długo. Jak donosi Daily Mail Miliarder rzucił Amber Heard, ponieważ zauważył, że jest manipulantką i nigdy nie traktował jej poważnie. Aktorka jest załamana i nie może pogodzić się z jego decyzją. Wydaje się jednak, że ta jest nieodwołalna i ostateczna...

Magda Gessler schudła?! Na tym zdjęciu wygląda, jakby nosiła rozmiar 38!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)