Robert Lewandowski na spacerze z Klarą

Klara Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska fot. Robert Lewandowski
Fajny tata z tego Lewego!
/ 26.06.2017 09:13
Klara Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska fot. Robert Lewandowski

Późnym piątkowym popołudniem Robert Lewandowski dał znać fanom, że w tym roku w sposób szczególny świętuje Dzień Ojca. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z Klarą (u-ro-cze!), a dwa dni później - kolejne, z innej perspektywy

Nie mogłyśmy przejść obok tego obojętnie.

 

My first Father's day. Love❤️

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Robert Lewandowski na spacerze z Klarą

Zadziwia nas potęga pozytywnej energii i sympatii, jaką obdarowywany jest Robert jako tata. Każde jego zdjęcie z córką spotyka się z setkami pozytywnych komentarzy i gratulacji. Jako dumny tata chętnie fotografuje się z córką i udostępnia zdjęcia - to, które zostało wrzucone przez niego w niedzielę, bije rekordy instagramowej popularności.

 

Daddy's time!👨‍👧 #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Prawda, że zdjęcie spokojnie mogłoby posłużyć jako pocztówka z idealnych wakacji? Tata Robert Lewandowski - to brzmi dumnie. Mamy nadzieję, że niesłabnącą i szczerą sympatią obserwatorzy i fani będą również darzyć Annę Lewandowską, której co i rusz "dostaje się" od pewnego typu kobiet za to, że wygląda zgrabnie i szczupło po ciąży.

Ania Lewandowska pokazała uroczą fotkę z Klarą i... spadła na nią lawina hejtu

Klara Lewandowska niebawem skończy 2 miesiące, które można podsumować jako 60 szalonych dni życia małej dziewczynki, o której powstało tysiące artykułów, i której "wartość rynkowa" tylko rośnie. Póki co, jest nieświadoma całego szumu wokół jej osoby. Oby jak najdłużej.

 "Czas po porodzie jest MAGICZNY, nie psujmy sobie tego myśleniem o brzuchu!"

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA