Rihanna ma gest. Z okazji Dnia Ojca kupiła tacie prezent za 1,3 mln dolarów

Co to takiego?
Rihanna ma gest. Z okazji Dnia Ojca kupiła tacie prezent za 1,3 mln dolarów fot. Screen Instagram Rihanna

W tym roku Dzień Ojca Rihanna potraktowała dość szczególnie, Chcąc sprawić niespodziankę ojcu, piosenkarka kupiła mu dom na ich rodzinnym Barbadosie!

66-letni Ronald Fenty ma powody do zadowolenia. Dom, który Rihanna zakupiła, to bajeczna nieruchomość położona w ekskluzywnym rejonie na Barbadosie, nazywana Sandy Beach, gdzie uwielniają wypoczywać gwiazdy. Ojciec Rihanny będzie teraz sąsiadował z Beyonce czy Simonem Cowellem!

 

Happy Father's Day to Rihanna's dad, Ronald Fenty #Rihanna #RonaldFenty #HappyFathersDay

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Matthew Ryan 🔱 Robyn Rihanna (@fentykemp)

Rihanna kupiła ojcu dom na Barbadosie

Jakby tego było mało, rezydencja należy do jednych z najdroższych w okolicy. Warta 1,3 miliona dolarów posiadłość ma także duży ogród, o którym marzył ojciec artystki. Bądź co bądź, to nie była do końca typowa niespodzianka, a dobrze przemyślana inwestycja, o czym Fenty opowiedział w rozmowie z Now Magazine:

Była taka miła. Wysłała mi kilka propozycji domów na całej wyspie i mogłem wybrać, który chcę. Wybrałem właśnie ten nie dlatego, że był najdroższy, tylko dlatego, że miał ogród. Chciałem, tylko, aby jeden pokój na parterze zamienić w siłownię, bym mógł wrócić do formy.

Rihanna nigdy nie kryła, że jest bardzo rodzinna i ceni sobie dobre relacje z bliskimi. Dba o nich i nie żałuje pieniędzy na prezenty, które niektórym mogą wydawać się kaprysem lub gwiazdorską nonszalancją...

Widać, że Rihanna i jej ojciec, Ronald Fenty są ze sobą bardzo związani!

 

💙 #FathersDay #Rihanna #RonaldFenty

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika that damn reign (@thuganna)

Więcej o gwiazdach:

Czy Rihanna poprawiała urodę... chirurgicznie? Maciej Zakościelny zostanie tatą Rihanna przeżyła szok na własnym koncercie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
ale, ten tata -brzydki!