Dolores O'Riordan fot. ONS.pl

Przyczyna śmierci Dolores O'Riordan jest już znana. To był wypadek

Dolores O'Riordan, wokalistka zespołu The Cranberries, zmarła 15 stycznia br. Fani na całym świecie zastanawiali się, co tak naprawdę wydarzyło się tamtego tragicznego dnia. Teraz już wiemy, jaka była przyczyna śmierci O'Riordan.
Magdalena Bury / 07.09.2018 11:00
Dolores O'Riordan fot. ONS.pl

Wokalistka została znaleziona martwa w wannie w jednym z hotelów w Londynie. Obok 46-latki nie znaleziono żadnej pożegnalnej wiadomości. Sekcja zwłok nie wykazała także żadnych śladów okaleczenia na ciele artystki.

Przyczyna śmierci Dolores O'Riordan

Koroner Shirley Radcliffe ujawniła właśnie, co było przyczyną śmierci Dolores. To był wypadek. "Daily Mail" podaje, że O'Riordan utonęła w wannie. Była pod wpływem alkoholu.

Tego dnia miała nagrywać z grupą Bad Wolves nową wersję piosenki "Zombie". Portal TMZ opublikował informacje dotyczące nagrania głosowego Dolores z dnia wypadku.

W rozmowie ze swoim najlepszym przyjacielem artystka opowiadała, jak bardzo cieszy się na to spotkanie. Niestety, Dolores nie dotarła do studia nagrań.

Dolores O'Riordan od lat walczyła z depresją, anoreksją i uzależnieniami. Miała trójkę dzieci.

Zobacz także: Przypuszcza się, że wokalistka The Cranberries zmarła przez tę chorobę. W Polsce cierpi na nią 1,5 miliona osób