Heather Locklear fot. <a href="http://www.ons.pl" target=_blank">ONS</a>

Pozdrowienia z wakacji

Znana aktorka, gwiazda „Dynastii”, po rozwodzie z Richiem Samborą obiecała sobie, że więcej już się nie zakocha.
/ 23.08.2007 12:24
Heather Locklear fot. <a href="http://www.ons.pl" target=_blank">ONS</a>
Bała się, że znowu ktoś zrani ją tak bardzo, jak były mąż, który zdradził ją z jej przyjaciółką, aktorką Denis Richards. 

„Tymczasem miłość przyszła niespodziewanie, a Heather nie potrafiła się jej oprzeć”, tak o szczęściu 45-letniej aktorki opowiadają magazynowi „In Touch” jej przyjaciele. Bo jeszcze kilka miesięcy temu nic nie zapowiadało tak szczęśliwego scenariusza. Heather złożyła pozew rozwodowy i zamknęła się w domu. Nie chciała się z nikim widzieć i powtarzała tylko, że zakończenie małżeństwa to największa porażka jej życia.

Tylko jedna osoba wtedy potrafiła ją pocieszyć. Był nią 47-letni aktor Jack Wagner. Heather spotkała go na planie filmu „Melrose Place” w 1996 roku. Grali tam parę kochanków, którzy w końcu biorą ślub. Teraz Jack, który zawsze lubił i podziwiał Heather, stał się częstym gościem w jej domu. Aktorka publicznie długo zaprzeczała, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Teraz jednak gazety na całym świecie obiegły zdjęcia z ich wspólnych wakacji. Łączące ich uczucie przestało być tajemnicą.

Redaguje Iza Bartosz / Viva