alzbeta lenska fot. ONS.pl

Powitanie Alżebety Lenskiej po powrocie ze szpitala – tak wyglądało!

Pisaliśmy, że Alżbeta Lenska, której niedawno pękł tętniak, wyszła ze szpitala. Teraz aktorka pokazała, jakie powitanie na nią czekało w domu.
/ 31.05.2018 07:19
alzbeta lenska fot. ONS.pl

Alżbeta Lenska niedawno przeszła poważną operację mózgu. Pisaliśmy o tym, że wyszła ze szpitala. Teraz aktorka podzieliła się na Instagramie tym, jakie powitanie na nią czekało w domu. Żona Rafała Cieszyńskiego nie mogła powstrzymać wzruszenia.

„Myślałam, że umrę, ale okazało się, żyję”. Alżbeta Lenska opuściła szpital po operacji mózgu

„KOCHAM WAS!!! Za dobre słowo, pozytywne myślenie, optymizm i wszystko co dobre” – tak zaczęła swój wpis na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z przywitania, jakie na nią czekało w domu.

 

KOCHAM WAS!!! Za dobre słowo, pozytywne myślenie, optymizm i wszystko co dobre😇 Próbowałam odpisać na wszystkie wiadomości na insta, ale nie mam szansy, jest Was tyle że nie nadążam🙈 Dlatego dziękuję za wszystko i całą miłość❤️Jestem pełna szcześcia wiecie? Ok, może wyglądam trochę jak zombie, trochę łysa, trochę nie, ale cała reszta jest niesamowita! Każda moja praca czeka na mnie aż będę silna🤩Mieszanie jakoś niania i wiewiórki pięknie przygotowały na mój przyjazd, przyjaciele wszyscy maja pomysły jak mnie witać, a Rafał...jest najszczęśliwszy na świecie😍Dlatego Ja uczę się odpoczywać i cieszę się, że do Was wróciłam🤗 Cudownego tygodnia, wysyłam Wam swoją miłość❤️ #happy #time #relax #stay #positive

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Przy okazji zwróciła się do swoich fanów z ciepłymi i szczerymi słowami:
„Próbowałam odpisać na wszystkie wiadomości na Insta, ale nie mam szansy, jest Was tyle, że nie nadążam. Dlatego dziękuję za wszystko i całą miłość. Jestem pełna szczęścia, wiecie? Ok, może wyglądam trochę jak zombie, trochę łysa, trochę nie, ale cała reszta jest niesamowita!” – pisze dalej wzruszona aktorka.

„Mieszkanie jakoś niania i wiewiórki pięknie przygotowały na mój przyjazd, przyjaciele wszyscy maja pomysły jak mnie witać, a Rafał… jest najszczęśliwszy na świecie. Dlatego ja uczę się odpoczywać i cieszę się, że do Was wróciłam”.

Przypomnijmy – aktorka znana m.in. z takich seriali jak „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość” czy „Ojciec Mateusz” niespodziewanie trafiła do szpitala 15 maja. W przerwie spektaklu, w którym grała, doszło u niej do pęknięcia tętniaka w mózgu. Musiała przejść natychmiast operację. Jej mąż poinformował o tym wszystkim na Instagramie Alżbety, prosząc o modlitwę. Na szczęście operacja się udała. Jest już w domu z bliskimi. Otrzymuje wiele wsparcia, również w internecie od swoich fanów. To dodaje jej sił w powrocie do zdrowia.

Czytaj też:Nowy beauty trend wśród gwiazd. Jak działa kontrowersyjna maseczka „penis facial”?Która polska gwiazda tak wyglądała podczas swojej pierwszej komunii?