anella, polska barbie i michal przybyłowicz, polski ken fot. screen Instagram: michalprzybylowicz_ken, anella_an_

Polski Ken i polska Barbie razem? Zobacz, co powiedział Michał Przybyłowicz

Czy polski Ken i polska Barbie zostaną parą? Michał Przybyłowicz nie miałby nic przeciwko...
/ 24.09.2018 10:06
anella, polska barbie i michal przybyłowicz, polski ken fot. screen Instagram: michalprzybylowicz_ken, anella_an_

On przyznał, że jest singlem i fajnie byłoby mieć kogoś bliskiego. Ona jakiś czas temu rozstała się ze swoim chłopakiem. Czy polski Ken i polska Barbie zostaną parą? Choć zastrzegł, że nie lubi mówić o prywatnych sprawach, szczerze wypowiedział się o miłości i… o Anelli.

Kim jest Anella, czyli polska, żywa Barbie?

Czy polski Ken i polska Barbie będą razem?

Michał Przybyłowicz nazywany żywym, polskim Kenem znów zaczął pojawiać się w mediach i zapowiedział, że nie zniknie z show-biznesu. Otwarcie przyznaje, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, jednak twierdzi, że jego wygląd to zasługa genów i zdrowej diety. No i kwasu hialuronowego.


Polski Ken przyznał, że podoba mu się Anella (fot. Instagram: michalprzybylowicz_ken)

Skoro mowa o polskim Kenie nie wypada nie wspomnieć też o polskiej Barbie. O Anelli zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, jednak tylko na chwilę. Czy jest w typie Kena?

Zapytany, czy umówiłby się z nią, na łamach „Vivy” powiedział:
„Tak, jak najbardziej. Nie znam jej, ale nie mam nic przeciwko, aby ją poznać. To mogłoby być ciekawe, polski Ken i polska Barbie. Wiem, że zaraz zostanę skrytykowany za to, co powiem, ale ona mi się podoba” – powiedział polski Ken. „Media przedstawiły ją bardzo negatywnie, a moim zdaniem jej usta wcale nie są duże, tylko ładne” – dodał w rozmowie z „Vivą”.

Przyznał też, że jest singlem i nie ma szczęścia w miłości. „Jasne, że fajnie byłoby mieć kogoś bliskiego, ale tu nie można niczego przyspieszać, robić czegoś na siłę” – powiedział w „Vivie”.

Myślicie, że z polską Barbie, czyli Anellą pasowaliby do siebie?

Więcej o gwiazdach:Małgorzata Rozenek i jej buldożki otrzymują anonimowe pogróżki. To echa niedawnej afery z Kingą RusinMeghan Markle wszyła coś szczególnego do swojej sukni ślubnej! Harry musiał być wzruszony

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/13.02.2019 21:30
To chore istoty
/24.09.2018 20:40
panie...
/24.09.2018 10:53
Oboje powinni poddać się eutanazji, plastikowa żenada.