Meghan Markle fot. ONS

Po czym poznamy, że Meghan Markle jest w ciąży? Księżna Kate też tak robiła

Na razie nie ma informacji, by brytyjska rodzina królewska miała się powiększyć. Kiedy nadejdzie stosowny moment, Pałac Kensington wyda oficjalne oświadczenie. Jednak zanim to nastąpi, można wypatrywać oznak odmiennego stanu u księżnej Meghan. Wcale nie chodzi o zmieniającą się figurę, lecz coś zupełnie innego...
/ 20.08.2018 11:01
Meghan Markle fot. ONS

Od czasu majowego royal wedding, fani brytyjskiej monarchii nie przestają dopytywać, kiedy Meghan i Harry zostaną rodzicami. Póki co, młodzi małżonkowie są pochłonięci obowiązkami. Księżna Meghan cierpliwie uczy się nowej roli, a dziennikarze nie przestają wypatrywać u niej rosnącego brzuszka. Niesłusznie! Zanim go zobaczymy, żonę księcia Harry'ego zdradzi coś innego!

Ciążę Meghan Markle poznamy po...

... włosach! To nie żart. Brytyjska ekspertka od etykiety rodziny królewskiej, Myka Meier, uważa, że pierwszych oznak ciąży Meghan Markle należy wypatrywać we fryzurze księżnej. Choć brzmi to dość niepoważnie, to jest w tym pewna logika. Meghan Markle ma naturalnie kręcone włosy, które zawdzięcza swoim afroamerykańskim korzeniom. Księżna nie przepada za burzą loków, dlatego od lat poddaje swoje włosy zabiegom prostowania, które dają efekt gładkiej fryzury nawet na 3 miesiące.

Przeczytaj: Czy keratynowe prostowanie włosów jest groźne dla zdrowia?

W preparatach, które wykorzystuje się do prostowania włosów zawarty jest formaldehyd, który głęboko wnika w strukturę włosa, pozwalając uzyskać idealną gładkość. Amerykański Departament Zdrowia umieścił tę substancję na liście środków potencjalnie rakotwórczych. Oznacza to, że jeśli Meghan Markle zajedzie w ciążę, będzie musiała zrezygnować z zabiegów z użyciem tego preparatu.

Jeśli księżna zacznie się pokazywać w wysoko upiętych fryzurach, może to być znak, że zrezygnowała z inwazyjnego prostowania włosów, a więc prawdopodobnie spodziewa się potomka
- twierdzi specjalistka od royal family.

Jednak warto zauważyć, że księżna Meghan już teraz chętnie nosi upięte włosy. A poza tym, zawsze pozostanie jej... codzienne prostowanie włosów prostownicą. Mimo tego, warto zwracać uwagę na fryzurę żony księcia Harry'ego. Powód? Pierwsze przypuszczenia na temat ciąż księżnej Kate również były wsnuwane na podstawie... włosów!

Księżna Kate przy każdej kolejnej ciąży stosowała ten sam trik, a mianowicie delikatnie zmieniała fryzurę. Słynąca z długich ciemnych włosów żona księcia Williama, na początku każdej ciąży decydowała się np. skrócenie długości włosów, subtelne refleksy lub zmianę grzywki. To bardzo sprytny patent! Plotkarskie media rozpisywały się wówczas o nowej fryzurze księżnej. Nikt nawet nie spojrzał w stronę... rosnącego brzuszka. Niewykluczone, że Meghan Markle skorzysta ze sprawdzonego przez Kate sposobu!

Źródło: thesun.co.uk, onet.pl

Przeczytaj:
„Łatwiej by było, gdybym umarł” - kolejny gorzki wywiad ojca Meghan Markle Aresztowana osoba z rodziny Meghan Markle. To zniszczy reputację księżnej?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)