POLECAMY

Piotr Zelt i Natasza Urbańska w „Tańcu z Gwiazdami”

Kolejne nazwiska gwiazd, które zatańczą w 10. edycji TVN-owskiego show.
Kolejne nazwiska gwiazd, które zatańczą w 10. edycji TVN-owskiego show.

Piotr Zelt i Natasza Urbańska w „Tańcu z Gwiazdami”

Piotr Zelt, aktor (trochę już dzisiaj zapomniany) znany głównie z kultowego serialu „13. posterunek”, a także „Tajemnicy Twierdzy Szyfrów”, podkłada także głos do dubbingowanych produkcji amerykańskich, m.in. „Gdzie jest Nemo?”, „Nowy Scooby Doo” i „Maska”. Wystąpił także u Krzysztofa Kieślowskiego w „Trzy kolory: biały”, w filmach „Show” i „Tato” Macieja Ślesickiego.

Piotr Zelt i Natasza Urbańska w „Tańcu z Gwiazdami”

Z kolei większe zainteresowanie budzi nazwisko Nataszy Urbańskiej, gwiazdy show telewizyjnej Jedynki „Przebojowa noc” i „Złota sobota”, które prowadziła wraz ze swym mężem Januszem Józefowiczem. Gwiazda Teatru Buffo uchodzi za jedną z piękniejszych Polek – na razie zawiesiła swoją działalność artystyczną, ponieważ opiekuje się ośmiomiesięczną córką, ale w międzyczasie przygotowuje materiał do debiutanckiej płyty. Udział w „Tańcu”, w przeciwieństwie do Zelta, który brał udział w podobnym show - „Gwiazdy tańczą na lodzie”, będzie dla niej czymś zupełnie nowym, ale zamierza umiejętnie połączyć opiekę nad dzieckiem z dodatkową pracą.

Zdjęcia: MWmedia
mm
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/9 lat temu
Nataszko: Wiesz jak go zdobyć i wiesz jak go utrzymać przy sobie...To potrafi tylko prawdziwa kobieta...Jest już cały twój, ale ciągle musisz go mimo wszystko zaskakiwać...Bo tacy są faceci. A ty..., ty po prostu go kochasz...Miłość powoduje u ciebie geniusz twórczy... Jesteś wspaniała. MASZ TALENT, WOKALNY, AKTORSKI, TANECZNY... TWOJA PRACOWITOŚĆ, URODA, TEMPERAMENT, ZMYSŁOWOŚĆ, KOBIECOŚĆ I AMBICJE WRÓŻĄ CI TYLKO SUKCES... Będziesz GWIAZDĄ POLSKI !!! Myślę, że jest tancerka nr 1, ma piękny głos i do tego widać, że w aktorstwie bez trudu tez by sobie poradziła. Do tego bardzo ciężko pracuje i ciągle się staje się coraz lepsza. Jest ambitna i piękna. I jeszcze robi to wszytko bo go kocha i wie, że tylko w ten sposób (imponując mu wciąż) może go przy sobie zatrzymać Dlatego Janusz stracił dla niej głowę, ale...Jak każdy facet-być może na krótko ją stracił... i nie będzie umiał docenić jaki skarb ma przy sobie... Niestety facet to proste urządzenie do obsługi i zawsze może znaleźć się inna, która ciekawiej się nim zajmie...Nieważne na jak długo. Ale takiej oddanej jak Natasza to on już nie znajdzie na pewno. Nataszko- jesteś wspaniała i życzę Ci , żeby Twój facet doceniał to każdego dnia... NATASZA ROBI TO WSZYSTKO BO GO KOCHA, NIE WIDZICIE TEGO? MUSI BYĆ SŁAWNA, PRACOWITA, PIĘKNA itd.( I TEŻ NIESTETY MUSI GO KONTROLOWAĆ I BYĆ PRZY NIM CIĄGLE BO TO FACET..) MUSI BYĆ TAKA BY MU IMPONOWAĆ = MUSI BYĆ ZAWSZE NR 1 = BY GO PRZY SOBIE ZATRZYMAĆ = BY JĄ KOCHAŁ... BO ON TYLKO TAKIE CHCE I ONA DOBRZE O TYM WIE. TO JEST FACET... I ZAWSZE MOŻE SIĘ ZNALEŻĆ INNA KTÓRA JĄ ZASTĄPI .BO FACET TO PROSTE URZĄDZENIE. DLATEGO TAK DBA O TEN ZWIAZEK I TO WSZYTKO ROBI... NIE DLA KARIERY. TYLKO DLATEGO BO GO KOCHA... A KARIERE ROBI DLATEGO BY ON KOCHAL JĄ... MOŻE NIE ZAWSZE JEJ DZIAŁNIE JEST DOBRE, ALE TO TYLKO DLATEGO, ŻE WALCZY O ZWIĄZEK JAK LIWCA BY TYLKO UTRZYMAĆ GO PRZY SOBIE...ONA PO PROSTU KOCHA BEZGRANICZNIE… Kochana więcej wiary w siebie i pamiętaj by być zawsze sobą . SPRÓBUJCIE JĄ ZROZUMIEĆ...
/9 lat temu
ja tam wole Ige Wyrwał! sexy laska -> http://www.sexy.banzaj.pl/Iga-Wyrwal-galerie-zdjecia-filmy-1906.html
/9 lat temu
też mieli kogo wziąć, po co ona tam
POKAŻ KOMENTARZE (3)