Piotr Adamczyk i Weronika Rosati fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Piotr Adamczyk płaci Rosati 5 tysięcy odszkodowania miesięcznie

Podpisali ugodę. Czy to za te pieniądze aktorka wybrała się na koncert Adele?
Edyta Liebert / 23.08.2016 09:38
Piotr Adamczyk i Weronika Rosati fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Niespełna tydzień temu dowiedzieliśmy się z oświadczenia Weroniki Rosati, że aktorka złożyła wniosek o ściganie sprawcy. Ten usłyszał już zarzut i przyznał się też do zarzucanego mu czynu. Jak wiadomo, chodziło o Piotra Adamczyka, a ekspara zawarła ugodę. Szczegóły poniżej...

Czy Piotr Adamczyk miał inny wybór, jak zobowiązanie się do comiesięcznych rekompensat na rzecz byłej dziewczyny? Spowodował wypadek samochodowy, w którym ucierpiała Rosati. Po zdarzeniu dosłownie nosił ją na rękach.

Zobacz: koledzy z planu Rosati śmieją się z Adamczyka

Dużym zaskoczeniem był ruch aktorki względem byłego partnera. Obwieściła, że zamierza walczyć o odszkodowanie od ubezpieczyciela, a skończyło się na tym, że to Adamczyk wypłaca aktorce odszkodowanie.

Jak mówi mecenas Paweł Granecki, sprawa jest w toku.

Sugestia, iż Pan Piotr Adamczyk pozostawił Panią Weronikę Rosati bez pomocy finansowej, nie poczuwając się do obowiązku pokrycia kosztów leczenia, jest nieprawdziwa, albowiem pokrył on koszty wszystkich operacji, leczenia oraz rehabilitacji zarówno tych wykonywanych za granicą, jak i w Polsce. Kwota ta stanowi ponad 300 000 złotych. Ponadto wciąż uiszcza kwotę 5000 złotych miesięcznie na pokrycie kosztów rehabilitacji Pani Weroniki Rosati.

Weronika Rosati chce odszkodowania

Przypominamy, że do wypadku doszło, kiedy para podróżowała na plan jednego z filmów, a po wypadku Rosati była skazana na chodzenie o kulach, ma za sobą długotrwałą rehabilitację. Jej obecny partner to właśnie ortopeda.

Kim jest nowy facet Weroniki Rosati?

Pytanie tylko, czy te pieniądze faktycznie idą na rehabilitację? Aktorka ostatnio pochwaliła się, że wybrała się na koncert Adele. Mało tego, była bardzo blisko sceny!

 

ADELE #rollinginthedeep 🔥 @xta777

Film zamieszczony przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati)

Jak Rosati rujnuje swoją karierę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/23.08.2016 11:10
Teraz będzie musiał wziąć KREDYT W eurobanku