Pierwszy milion w "Milionerach"!

27-letni Krzysztof Wójcik jest dziś na ustach wszystkich Polaków. Dlaczego? Jest pierwszym milionerem polskiej edycji tego programu!
/ 29.03.2010 16:12
27-letni Krzysztof Wójcik jest dziś na ustach wszystkich Polaków. Dlaczego? Jest pierwszym milionerem polskiej edycji tego programu!

Pierwszy milion w

Jak nie do trzech, to do dziesięciu razy sztuka. Krzysztof Wójcik jest dziesiątym uczestnikiem programu, któremu postawiono ostatnie, decydujące pytanie za milion. Chłopak szedł jak burza. Doskonale wiedział, że tradycyjnym daniem na wigilijnym stole jest karp, że ciut to nie w bród, że droga krzyżowa dzieli się na stacje i że ten, kto wygrał w karty dwa patyki, ten jest bogatszy o 2 tysiące. Nie miał też najmniejszych wątpliwości, że rodzinna wyspa Boba Marleya to Jamajka, że najmniejszą gęstość ma drewno, że ekliptyka to droga pozornego rocznego ruchu słońca oraz że tenisista prosząc arbitra o tzw. challenge - kwestionuje decyzję sędziów. Wykorzystał wszystkie swoje koła ratunkowe, lecz do odpowiedzi na to najważniejsze pytanie, nie potrzebował niczyjej pomocy. Wiedział, że Czesław Mozil słynie z gry na akordeonie i basta!

Fanfary, konfetti i zapowiedziany taniec Huberta Urbańskiego  - chwila, na którą z wielką niecierpliwością czekali chyba wszyscy widzowie. Krzysztof Wójcik odebrał czek wypisany na okrągłą sumę 1 miliona złotych.

Jak powiedział jeden z dziennikarzy TVN: "Jest ryzyko, jest zabawa. Wygrać MILION  to jest sprawa!"

Kto będzie następny?

Fot. Milionerzy.plejada.pl

Anita Boharewicz