Piersze wspólne zdjęcie ciężarnej Krupińskiej i Karpiela Bułecki fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Pierwsze wspólne zdjęcie ciężarnej Krupińskiej i Karpiela-Bulecki na plaży

Para była razem w Sopocie. Krupińska w ciąży wygląda kwitnąco!
Edyta Liebert / 02.06.2015 10:48
Piersze wspólne zdjęcie ciężarnej Krupińskiej i Karpiela Bułecki fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

W 1 dniu występów na SuperHit Festiwal w Sopocie swoje 5 minut miał zespół Zakopower, z Sebastianem Karpielem-Bułecką na czele. Nie mogło tam zabraknąć jego dziewczyny, Pauliny Krupińskiej. Zobaczcie zdjęcia!

Co więcej, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zaangażowali się także w akcję charytatywną – Misie dla Misi. Jej celem jest zebranie jak największej kwoty na leczenie chorej na białaczkę dziewczynki. Gwiazdy chętnie wspierają takie akcje - znane nazwisko pozwala utorować drogę do celu. Dlatego też Paulina i Sebastian podjęli się wyzwania i zrobili wspólną fotkę (to ich pierwsze oficjalne zdjęcie). Razem wyglądają na szczęśliwych - w końcu lada dzień sami zostaną rodzicami. 

Screen Facebook

Miss Polonia jest teraz w 7. miesiącu ciąży, którą skutecznie kamuflowała przez pierwsze miesiące odmiennego stanu. Media nie domyślały się nawet tego faktu! Prawda wyszła na jaw na krótko przed tym, jak Krupińska wstawiła na swój profil na portalu społecznościowym to zdjęcie. Od razu pojawiły się głosy dotyczące utraty korony przez już 3 lata panującą Miss. Jest to absolutnie precedensowe wydarzenie, ale z pewnością rozwiązanie tej niecodziennej sytuacji nie będzie krzywdzące dla ślicznej Pauliny.

Gwiazdy charytatywnie

W pomoc dla Misi zaangażowali się się m.in. Anna Wyszkoni, Justyna Steczkowska, Anna Guzik, Patrycja Markowska. Zasady akcji są proste – gwiazdy fotografują się z logo Misie dla Misi, co popularyzuje charytatywną akcję.

Zobacz też: