Paulina Młynarska skrytykowała Kingę Dudę fot. ONS.pl

Paulina Młynarska nie przebiera w słowach, krytykując Kingę Dudę. „Co ty tam w ogóle wczoraj robiłaś?”

Dziennikarka ostro skomentowała wystąpienie Dudy w Pułtusku. Zdaniem Młynarskiej takie słowa nie powinny paść z ust córki prezydenta.
/ 13.07.2020 13:29
Paulina Młynarska skrytykowała Kingę Dudę fot. ONS.pl

Wybory prezydenckie 2020 wywołały ogromne kontrowersje. W trakcie kampanii wyborczej padło wiele słów, które doprowadziły do niepokoju społecznego. Na szczególnie dużą krytykę naraził się Andrzej Duda, który na wielu spotkaniach z wyborcami podkreślał, że nie zamierza robić nic w kierunku praw osób LGBT i uważa, że nie są to ludzie, a tylko szkodliwa ideologia, przed którą należy chronić dzieci. 

Jego wizerunek próbowała ocieplić córka, Kinga Duda, która na wieczorze wyborczym w Pułtusku powiedziała, że „wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek”. Zdaniem córki prezydenta nikt nie zasłużył na nienawiść. 

Paulina Młynarska krytykuje wypowiedź Kingi Dudy

Wystąpienie młodej prawniczki skrytykowała Paulina Młynarska, która w swoim wpisie na Instagramie nie przebierała w słowach. Zdaniem gwiazdy słowa Kingi Dudy nie pokrywają się z jej poparciem dla polityki Andrzeja Dudy. 

Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć. Tak jak nie można być trochę w ciąży. Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego, kogo kochają, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ? - wyznała dziennikarka. 

Młynarska przyznała także, że jej zdaniem obecność i wystąpienie Kingi Dudy w Pułtusku to tylko zabieg PR-owy, który ma ocieplić wizerunek obecnego prezydenta i uspokoić poróżniony naród. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

Ludzie, którzy nie godzą się na faszystowskie szczucie przeciwko całym grupom społecznym, siedzieli wczoraj w Polsce w domach, z paznokciami zjedzonymi do kości. Moja córka, która jest lesbijką, pisała do mnie w nocy: „Mamuś, chcę mi się wymiotować z nerwów”. Moi przyjaciele geje: „Lola, nie mam już siły tu żyć”. Twój tato, Kingo, dla własnej politycznej korzyści zgotował tym ludziom i ich dzieciom horror, który nie skończy się wraz z kampanią. Kiedy więc stajesz u jego boku i nagle wypuszczasz z siebie tęczową chmurkę na temat szacunku i tolerancji, to nie jest żaden akt odwagi, ale czysty konformizm - stwierdziła Młynarska.

Słowa dziennikarki popiera również wielu internautów, którzy są zdania, że wypowiedź Kingi Dudy nie była szczera. W mediach społecznościowych nie brakuje komentarzy, które nie stanowią poparcia dla młodej prawniczki. 

Zobacz więcej wiadomości z Polski i ze świata: 
Koronawirus wymknął się spod kontroli? Profesor Simon potwierdza, że musimy być gotowi na najgorsze
Minister Edukacji Narodowej potwierdza domysły rodziców. "Zdalna nauka w szkole nie zniknie"
Andrzej Duda nie popiera obowiązkowych szczepień? "Ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę"
Nie wszyscy rodzice mogą składać wnioski o 300+. Zobacz, kto może ubiegać się o pieniądze