Paulina Krupińska wrzuciła swoje zdjęcie sprzed 28 lat fot. ONS.pl

Paulina Krupińska wrzuciła na Instagram zdjęcie ślicznej dziewczynki

Czy tak wygląda jej córka, Antonina?
Edyta Liebert / 20.01.2016 09:50
Paulina Krupińska wrzuciła swoje zdjęcie sprzed 28 lat fot. ONS.pl
Paulina Krupińska, odkąd została mamą Antoniny, zaczęła bardzo dbać o prywatność. Spełnia się w tej roli i nie chce rozmieniać na drobne. Z fanami komunikuje się za pomocą Instagrama - tam też zamieściła swoje zdjęcie, jak była małą dziewczynką!

Młodzi rodzice postanowili, że nie będą pokazywać twarzy swojej córeczki Antoniny. To dosyć powszechny "zabieg", podobnie czyni Zosia Ślotała, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Kożuchowska czy do niedawana Anna Wendzikowska. Ta ostatnia zmieniła niedawno zdanie... Co ciekawe, Paulina Krupińska nieco "zaczepnie" wrzuciła na swój Instagram zdjęcie małej, uroczej dziewczynki... Siebie samej, jak miała kilka lub kilkanaście miesięcy! Zobaczcie, obiektyw kochał ją od zawsze:

 

Mała Ja 🙈😂 #28yearsago #superbryka #maluch #fiat126p #dzieckiembyc

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paulina Krupinska (@pkrupinska)

Paulina Krupińska pokazala fotkę z dzieciństwa

Modelka zawsze podkreśla, że miała bardzo szczęśliwe dzieciństwo. Rodzice wspierają ją w 100 procentach, dlatego Miss Polonia jest bardzo pewna siebie i odnosi sukcesy na każdym polu. Para nie wrzuca zdjęć swojej pociechy i pewnie nieprędko to zrobi, ale czemu nie wrzucić własnej fotki z dzieciństwa?

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)