Paulina Krupińska w czerwonym garniturze fot. ONS.pl

Ten garnitur nie był trafionym wyborem. Dodał Krupińskiej kilogramów

Piękny kolor, ale... Oceńcie same!
Edyta Liebert / 11.12.2015 11:22
Paulina Krupińska w czerwonym garniturze fot. ONS.pl

Paulina Krupińska na konferencję ABC Kid zdecydowała się na czerwony total look. Ten kolor wyjątkowo podkreśla jej urodę, ale czy krój był trafiony?

Paulina Krupińska w czerwonym garniturze wyglądała bardzo kobieco. Przyzwyczajeni do jej szczupłej sylwetki nie sądziłyśmy, że Miss Polonia w czymkolwiek może wyglądać nie do końca korzystnie. Na zdjęciach Paulina Krupińska prezentowała się ładnie i zgrabnie, ale nie powalająco. Odniosłyśmy wrażenie, że garniturowy kostium dodał jej kilogramów w pasie, a wąska talia modelki gdzieś się zawieruszyła. A może to kwestia ujęcia lub padającego na nią światła? Oceńcie same:

ONS.pl
Chyba zgodzicie się z nami, że Paulina Krupińska w czerwonym garniturze nie wyglądała źle, ale jej atuty nie zostały wystarczająco podkreślone, prawda?


Paulina Krupińska, Zbigniew Urbański
 
ONS.pl
 

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/21.02.2016 12:48
nietrafiony krój i faktura materiału, błyszczy się i dlatego
/12.12.2015 00:09
Wyglada corazgorzej. Cycki wiszące wyglądają i szeroka sie robi..... Na twarzy coraz starzej juz.....
/11.12.2015 22:40
Oj bardzo niekorzystnie wygląda. No cóż, wszystkim zdarzają się wpadki. Nawet najlepszym. Chodzę na wizaż i stylizację i na zajęciach omawiamy co komu pasuje, a w co się nie ubierać, taki krój marynarki na pewno tej pani nie pasuje.