Paulina Krupińska straci koronę? Wszystko z powodu ciąży

To pierwszy taki przypadek w Polsce, kiedy Miss Polonia jest w ciąży!
Edyta Liebert / 19.05.2015 15:17
Paulina Krupińska jest w ciąży fot. ONS.pl

Kiedy media i Internet obiegła wieść, że Paulina Krupińska jest w ciąży, pojawiło się pytanie o potencjalne konsekwencje, jakie mogą ją spotkać. Czy z powodu ciąży jury odbierze jej tytuł Miss Polonii i koronę?

To absolutnie precedensowe wydarzenie na gruncie Polskim. Jeszcze żadna Miss nie zaszła w ciążę w okresie swojego panowania, lecz także żadna nie "przetrzymywała" korony z powodów błędów formanych po stronie konkursu. Dlatego jest wysokie prawdopodobieństwo, że pięknej modelki nie dosięgną konsekwencje, bowiem powinna odać koronę 2 lata temu (tytuł Miss otrzymała w 2012 roku). W międzyczasie zdobyła uznanie, zawarła korzystne kontrakty, spotkała miłość (od kilku lat jest w związku z Sebastianem-Karpielem-Bułecką). Dyrektor biura konkursu Miss Polonia, Michał Marciniak zabrał głos w budzącej wątpliwości sprawie:
Fakt, że Pani Paulina Krupińska, będą panującą Miss Polonia, zaszła w ciążę, nie stanowi żadnego problemu. Wprawdzie dotychczas żadna zdobywczyni tytułu nie przekazywała korony swej następczyni w widocznym ciążowym brzuchem, ale może i teraz do tego nie dojdzie. Rozpatrujemy różne scenariusze. Jeszcze nie zdecydowaliśmy, jak to rozwiążemy.

Przyznacie, że odebranie Paulinie Krupińskiej tytułu Miss z racji ciąży byłoby krzywdzące i niesprawiedliwe. Jest jedną z najdłużej panujących piękności, które reprezentują Polskę oraz pojawiają się na licznych imprezach, na których wymagana jest jej obecność. Modelka sama zapracowała na swoje nazwisko i z pewnością chciałaby już przekazać koronę zwyciężczyni kolejnej edycji konkursu Miss Polonia.
ONS.pl

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)