POLECAMY

Vega nie da od siebie odpocząć. Znamy datę premiery jego nowego filmu. To za kilka miesięcy!

Czego można się spodziewać po „Kobietach mafii”?
Edyta Liebert / rok temu
Vega nie da od siebie odpocząć. Znamy datę premiery jego nowego filmu. To za kilka miesięcy! fot. ONS.pl

Patryk Vega nie traci czasu i idzie za ciosem. Już niebawem pojawi się jego nowy film „Kobiety mafii”. Kto jest w obsadzie, o czym jest film i kiedy będziemy mogli go obejrzeć?

„Kobiety mafii” - o czym jest nowy film Vegi?

„Kobiety mafii” to kolejny film policyjny i gangsterską nutą. Vega przejdzie od tematu lekarzy do policji: pokaże w nim działania polskich mundurowych w walce ze zorganizowaną przestępczością z perspektywy kobiet. Dla wielu będzie to kontynuacja „Pitbulla”, a w obsadzie zobaczymy już znane nam dobrze twarze.

„Kobiety mafii” - kto w obsadzie?

Na razie zdradzono tylko trzy nazwiska z obsady. W rolach głównych pojawią się znowu ci sami aktorzy, których mogliśmy oglądać w poprzednich filmach Vegi, m.in Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Katarzyna Warnke.

- To będzie mój nowy film policyjny. Tym razem po raz pierwszy odsłaniający operację pod przykryciem Centralnego Biura Śledczego i pokazujący, w jaki sposób polska policja działa w skali Europy i współpracuje z policjami z innych krajów w walce z międzynarodową przestępczością - powiedział Vega w rozmowie z Głosem Wielkopolski.

Kiedy „Kobiety mafii” ujrzą światło dzienne? Premiera jest zapowiadana na 23 lutego 2018 roku. „Botoks” bije rekordy oglądalności, czy taki sukces czeka kolejne dzieło reżysera?

Jak Patryk Vega broni „Botoksu” - 5 najbardziej kontrowersyjnych wypowiedzi reżysera

Źródło: na ekranie.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 miesięcy temu
Takiej kichy dawno nie widziałem a bardzo często chodzę do kina. Ludzie wychodzili podczas seansu... Nie wiem kto tu promuje słaby film?!