Patricia Kazadi na ściance podczas pokazu serialu "Bodo", pupa Kazadi fot. ONS.pl

Patricia Kazadi pokazała pupę

Ta dopasowana sukienka spełniła swoje zadanie!
Edyta Liebert / 12.02.2016 10:11
Patricia Kazadi na ściance podczas pokazu serialu "Bodo", pupa Kazadi fot. ONS.pl

Czego to nie potrafi Patricia Kazadi! Utalentowana artystka, prezenterka i aktorka (można dłuuugo wymieniać) wie także, jak... pozować na ściance. Efekt piorunujący, przyznacie same.

Patricia Kazadi przywykła już do pokazywania ciała na scenie, jako artystka i prowadząca show You can dance. Tak często prezentowała umięśniony brzuch, że trochę przestał robić wrażenie.

Kazadi znowu z gołym brzuchem na imprezie

Przyszła pora na wyskoczenie z tanecznych ciuchów i nałożenie dopasowanej sukienki, która podkreśla kobiece kształty. Patricia Kazadi nieczęsto pojawia się w takim wydaniu. Jednak widać, że ultrakobiece formy bardzo jej przypasowały. Wystarczy spojrzeć, jak dobrze czuje się w opinającej jej krągłe pośladki sukience...

ONS.pl/kolaż polki.pl

Patricia Kazadi pochwaliła się pośladkami

Tylko krok dzielił nas od wyobrażenia sobie nagie pośladki Patricii Kazadi i wcale nie chodzi o to, że przypadły nam szczególnie do gustu akurat te 2... talenty piosenkarki. To one w sposób oczywisty zdobyły uznanie fotoreporterów i były fotografowane niemal z każdej strony. Sama ich posiadaczka dążyła do tego, by zdjęcia wyszły jak najbardziej korzystnie. Pewna siebie Patricia Kazadi dumnie pokazywała krągłe i wyćwiczone pośladki na przedpremierowym pokazie serialu "Bodo". Poniekąd wcale się jej nie dziwimy!

Wszystkie metamorfozy włosowe Kazadi