Partner Iwony Cichosz narzeka na szum medialny i plotki z powodu "Tańca z gwiazdami"

Partner Iwony Cichosz nie ma dość zamieszania i plotek?
Edyta Liebert / 04.04.2017 10:47

Miłość cierpliwa jest, ale... do czasu. Przekonała się o tym Iwona Cichosz, głuchoniema uczestniczka "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że jej partnerowi mocno przeszkadza popularność i nadmierne zainteresowanie mediów ich związkiem.

W wywiadzie dla Party.pl Iwona Cichosz uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie do swojego związku. Związek z przystojnym Norwegiem sprawił, że zainteresowanie jej osobą ze względu na głuchoniemotę przeszło na obserwację jej relacji z ukochanym. Ukochany Iwony Cichosz pojawił się podczas nagrań jednego z odcinków i na widowni dopingował ją z widowni. To nie uszło uwadze mediów, a teraz gwiazda show zdradziła, że Norwegowi przeszkadza coraz większe zainteresowanie prasy jego osobą.

Aktorka i scenarzystka z kultowego serialu wzięły ślub

Zaczyna być tym trochę zmęczony. Ludzie za bardzo się o to dopytują, to się robi zbyt popularny temat - nasz związek. Ludzie zawsze są ciekawi, chcą wiedzieć więcej. Teraz muszę uważać na to, co mówię. (...) Jesteśmy razem od 5 miesięcy i wiem, że to jest TEN facet.

ONS.pl

Iwona Cichosz ma ogromne wsparcie widzów

Iwona ma 26 lat, na co dzień pracuje jako tłumacz języka migowego. Jest Miss Świata Głuchych 2016 i półfinalistką konkursu "Człowiek bez barier". Miała "tylko tańczyć"z partnerem, Stefano Terrazzino. Okazało się, ze jej siła oddziaływania ma potężny zasięg. 26-latka stała się symbolem przezwyciężania największych i najpotężniejszych barier, a także przykładem dla całego środowiska osób niesłyszących w Polsce.

ONS.pl

Nic dziwnego zatem, że wokół Iwony Cichosz pojawia się coraz więcej osób chcących dowiedzieć się więcej o jej planach, zamiarach, życiu prywatnym. Dla głuchoniemych stała się symbolem odwagi i zaciętości. Jest piękna (w końcu zdobyła tytuł Miss!), zdolna (obroniła magisterkę), a stacja Polsat dostrzegła jej potencjał. Dlatego od niedawna "Taniec z gwiazdami" zaczęto transmitować z napisami dla głuchoniemych.  

Karolina Szostak zdradza szczegóły swojej metamorfozy... Jak ona tyle schudła?!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)