Aby upodobnić się do Angeliny Jolie, poddała się ponad 50 operacjom plastycznym. Jak teraz wygląda?

Sahar Tabar, 19-letnia Iranka, została uwolniona z więzienia. Instagramerka zyskała rozgłos dzięki licznym operacjom plastycznym.
Urszula Wilczkowska / 22.12.2020 16:42

O Fatemeh Khishvand znanej pod pseudonimem Sahar Tabar, zrobiło się głośno już kilka lat temu. Irańska influencerka mieszkająca w Teheranie, zaszokowała świat swoim niekonwencjonalnym wyglądem. Mówi się, że aby upodobnić się do Angeliny Jolie, poddała się ponad 50 operacjom plastycznym. Ich efekt pogłębia dodatkowo mocnym retuszem zdjęć. Sama zaprzecza, jakoby miała się upodabniać do aktorki.

Wygląd Sahar Tabar z pewnością wywoływał kontrowersje, co widać w komentarzach pod jej zdjęciami. Przeciwnicy operacji plastycznych z pewnością nie byli równie zdegustowani i oburzeni, co obrońcy praw człowieka, kiedy Iranka w grudniu tego roku została skazana na 10 lat więzienia przez treści, które publikowała na swoim Instagramie. Wcześniej w areszcie spędziła rok.

Sahar Tabar wyszła z więzienia

Wśród oskarżeń, które przedstawiono 19-letniej teraz Fatemeh Khishvand znalazły się: bluźnierstwo, nawoływanie do przemocy, deprawację nieletnich oraz znieważenie Republiki Islamskiej. Sahar Tabar ubiegała się o wcześniejsze zwolnienie w marcu tego roku, jako powód podając zakażenie COVID-10. Instagramerka ma też historię chorób psychicznych, które tym bardziej podważają wyrok sądu.

Fatemeh po usłyszeniu wyroku spędziła w więzieniu 10 dni, po czym wyszła za kaucją, dzięki naciskom organizacji broniących praw człowieka. Udzieliła już pierwszego wywiadu, w którym po raz pierwszy od dawna pokazała prawdziwą twarz.

To, co widzieliście na Instagramie, to efekty komputerowe. Cyberprzestrzeń była łatwym sposobem, by osiągnąć sławę
- powiedziała w wywiadzie influencerka.

Instagramerkę ciężko poznać. Na zdjęciach pokazywała się w kolorowych włosach, mocnym makijażu i kobiecych ubraniach. Podczas wywiadu wystąpiła w hidżabie. Zaprzeczyła też informacji o rzekomych 50 operacjach plastycznych. Jak mówi, naprawdę poddała się jedynie korekcie nosa, powiększaniu ust oraz liposukcji. Sahar Tabar nie będzie już aktywna w internecie.

To też może cię zainteresować:
Aneta Kręglicka została Miss Świata 31 lat temu. Czym zajmuje się dzisiaj?
Papież Franciszek skończył 84 lata. Za co pokochał go świat?
Kiedy Małgorzata Rozenek rozpoczyna świąteczne zakupy? Pierwsze prezenty zdarza się jej kupić już… w lipcu