POLECAMY

Otylia Jędrzejczak pokazała córeczkę! Zobacz urocze zdjęcie i TEN podpis

... A konkretnie jej stópki.
Edyta Liebert / rok temu
Otylia Jędrzejczak pokazała córeczkę! Zobacz urocze zdjęcie i TEN podpis fot. Screen Instagram Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak urodziła córeczkę! Pływaczka pochwaliła się swoim macierzyństwem na Instagramie. Zobacz, jakie zdjęcie udostępniła publicznie!

Ciąża tydzień po tygodniu na Polki.pl

Najsłynniejsza polska pływaczka została mamą. Zapewniła, że poród odbył się "bez "większych komplikacji". Razem z córką, po około tygodniu spędzonym w szpitalu położniczym na ul. Siemiradzkiego w Krakowie, wróciły już do domu, a Otylia cieszy się macierzyństwem - właśnie pokazała "(Nie)małą stópkę Księżniczki"!

 

Już w trójkę :)) @pawel_square #family #happy #smile #happymom #happydady

Post udostępniony przez Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim)

To prawda, stópki córki Otylii Jędrzejczak są całkiem spore! Fani nie szczędzili komplementów i słów gratulacji.

Dużo zdrówka dla ciebie i córeczki!

Oby zdrowa rosła i duuuuża <3

Gratulacje dla rodziców!

Sportsmenka w rozmowie z dwutygodnikiem "Flesz" nie ujawniła, jakie imię wybrała dla dla córki. - Niewykluczone, że zerknę do kalendarza w dniu, kiedy córeczka przyjdzie na świat - Otylia przyznała się do swojego planu. Wciąż nie podała do wiadomości, jak nazwała swoją pociechę.

Ciekawe, czy Otylia Jędrzejczak będzie uczyć małą pływania! Jesteśmy przekonane, że tak będzie - w końcu bycie córką mistrzyni zobowiązuje.

Gwiazda tenisa jest w ciąży! Ale to nie wszystko

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Przede wszystkim, jak tak piszecie o tym, e się boicie o komplikacje w ciąży, to zastanówcie się najpierw, o jakim człowieku piszecie. Wiadomo nie od dziś, bo to naukowcy stwierdzili, że uprawianie sportu w rozsądny sposób powoduje, że organizm staje się wyjątkowo wydolny. Fakt, okres ciąży wymaga i to zdecydowanie, aby przystopować w pewnych sprawach, jak ćwiczenia siłowe, ale pamiętajmy też, że to okres wymagający niejako zwiększonej wydolności organizmu no bo matka je, pije, oddycha, śpi, niejako za dwoje. Przynajmniej przez te 9 miesięcy. A sportowcy słyną z tego, że potrafią na stosunkowo krótki czas wyzwolić maksymalną energię ze swojego organizmu. Dlaczegóż więc tej energii nie poświęcić na to, aby właśnie ciąża przebiegła poprawnie.