Otwarcie Ce-Ce Beauty Clinic w Warszawie

Na otwarciu nowego Day Spa pojawiły się m.in. Marysia Sadowska, Anna Popek, Agnieszka Szulim i Dorota Wróblewska
/ 23.09.2011 06:54
Dorota Wróblewska, Olga Borys, Anna Popek i Marysia Sadowska

22 września w Warszawie odbyła się konferencja prasowa z okazji otwarcia największego w stolicy Day Spa Ce-Ce Beauty Clinic. Spotkanie poprowadziły Agnieszka Szulim oraz właścicielka kliniki Dorota Duda.

Wśród gości pojawiło się wiele znanych amatorów zabiegów Spa m.in.: Patrycja Kazadi, Marysia Góralczyk, Ola Nieśpielak, Omenaa Mensah, Dorota Wróblewska, Hubert Urbański, Karina Kunkiewicz, Anna Popek, Olga Borys, Wojciech Majchrzak, Hanna Bakuła i inni.

Prowadzące przedstawiły szeroką ofertą kliniki oraz oprowadziły Gości po ponad 1000m2 przestrzeni Spa oraz pokazały 30 gabinetów zabiegowych. O nastrój, dodatkowo zadbał kwartet smyczkowy.

„Ce-Ce Beauty Clinic to magiczne miejsce, które zrodziło się z pragnień naszych Klientów, odwiedzających nas wcześniej w salonie Ce-Ce Hair Beauty & Spa. Docenili nas Patrycja Kazadi, Agnieszka Szulim, Małgorzata Pieczyńska, Dorota Wróblewska, Katarzyna Dowbor, Anna Popek, Hubert Urbański. Teraz odpowiadając na ich potrzeby i marzenia stworzyliśmy przestronne miejsce, które zapewni zapracowanym i zestresowanym mieszkańcom Warszawy możliwości zadbania o ciało i duszę w atmosferze luksusowej przestrzeni i relaksu, pod okiem uznanych specjalistów i lekarzy. Oferujemy kobietom i mężczyznom kompleksową ofertę zabiegów wpływających na zdrowie i dobre samopoczucie w najbardziej przystępnych cenach. Ce-Ce Beauty Clinic, to nie tylko Day Spa, to także miejsce spotkań, rodzaj klubu dla kobiet. Zaplanowaliśmy szereg warsztatów, szkoleń z zakresu stylizacji i wizerunku, które pomogą kobietom poczuć się dobrze w własnym ciele w atmosferze dobrej zabawy” – mówi o idei przyświecającej powstawaniu Ce-Ce Beauty Clinic, właścicielka salonu Dorota Duda.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)