Oto najważniejsze osoby na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle! Jakie role przypadną Williamowi i Kate?

Książę Harry i Meghan Markle w najważniejszym dniu swojego życia mogą liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. Jakie role przypadną ich najbliższym?
Marta Kosakowska / 5 miesięcy temu
Oto najważniejsze osoby na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle! Jakie role przypadną Williamowi i Kate? fot. ONS

Ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle wzbudza ogromne zainteresowanie. W sobotę 19 maja wszystkie oczy świata będą skierowane na brytyjskiego księcia i amerykańską aktorkę. W tym szczególnym dniu, oprócz milionów gapiów, będą im towarzyszyć rodzina i przyjaciele. Jakie role przypadły osobom z najbliższego otoczenia księcia Harry'ego i Meghan Markle? Kogo wybrali na świadków? Co będę robić ich rodzice? Kto poprowadzi Meghan Markle do ołtarza? Jakie role przypadły Williamowi i Kate? Zebraliśmy wszystkie informacje na ten temat.

Świadkowa Meghan Markle

Meghan Markle wybrała na swoją druhnę najbliższą przyjaciółkę Jessikę Mulroney. Świadkowa Meghan Markle jest Kanadyjką. Ma 37-lat i pracuje jako stylistka. Panie poznały się na planie serialu "Suits", w którym Meghan Markle wcielała się w rolę Rachel Zane. Jessica Mulroney dbała o garderobę aktorów. Podobno również teraz doradza wybrance księcia Harry'ego w doborze strojów. Pochodzi z bardzo bogatej rodziny, która od wielu lat z sukcesami działa w branży obuwniczej. Jest żoną i matką. Jej dzieci również są czynnie zaangażowanie w ślub. Pojawią się w orszaku ślubnym.

Świadek księcia Harry'ego

Świadkiem księcia Harry'ego został oczywiście książę William. Tutaj wybór był oczywisty. Książę Harry był drużbą swojego brata w czasie jego zaślubin z Kate Middleton w 2011 roku. Bracia bardzo różnią się charakterami, jednak łączy ich silna więź, którą zawsze podkreślają w rozmowach z mediami.

Wszystko o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego! Najnowsze doniesienia, najświeższe zdjęcia, najciekawsze filmy, opinie, kontrowersje

Rodzice państwa młodych

Ojciec Meghan Markle nie pojawi się na ślubie z powodu dolegliwości zdrowotnych. Mężczyzna kilka dni temu przeszedł zawał serca. Oczekuje na planowaną operację serca, która ma się odbyć w środę po ślubie. Thomas Markle początkowo miał poprowadzić swoją córkę do ołtarza.

Ze względu na jego nieobecność, jego rolę przejmie książę Karol, ojciec księcia Harry'ego. Meghan Markle prosiła księcia Karola o tę przysługę osobiście. Teść wyraził wielką radość, że będzie mógł przyjąć synową do rodziny właśnie w ten sposób.

Matka Meghan Markle, Doria Ragland, będzie uczestniczyć w uroczystościach ślubnych w Windsorze. Matka panny młodej ma towarzyszyć córce w czasie przyjazdu do ślubu. Jednak - wbrew wcześniejszym doniesieniom - nie poprowadzi Meghan do ołtarza.

Komentatorzy przewidują, że książę Harry i Meghan Markle w czasie swojego ślub, będą chcieli uczcić pamięć nieżyjącej matki pana młodego, księżnej Diany. Książę Harry podarował ukochanej pierścionek zaręczynowi z trzema brylantami. Dwa sposób nich pochodzą z kolekcji Lady Di.

Dzieci Kate i Williama

W uroczystościach ślubnych księcia Harry'ego i Meghan Markle udział wezmą również książę George i księżniczka Charlotte. Starsze dzieci księżnej Kate i księcia Williama będą przewodzi orszakowi weselnemu, który będzie składał się z dziesięciorga dzieci. Książę George stanie na czele chłopców, a księżniczka Charlotte - dziewcząt. Zdaniem dzieci będzie sypanie kwiatków przed młodą parą oraz eskortowanie trenu panny młodej. Rola pilnowania dzieci przypadła księżnej Kate.

5-letni książę i 3-letnia księżniczka mają już doświadczenie w tej dziedzinie. Rok temu mieli okazję sprawdzić się w takim samym zadaniu, podczas ślubu swojej ciotki, siostry księżnej Kate, Pippy Middleton. Miesięczny książę Louis, najmłodsze z dzieci książęcej pary z Cambride, zostanie w domu pod opieką niani.

Więcej o royal wedding:
Od randki w ciemno do królewskiego ślubu! Romantyczna historia miłości Harry’ego i Meghan
Księżna Kate musiała zrezygnować z ulubionych kosmetyków. Jakie zmiany czekają Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)