Osi Ugonoh - z kim pojawiła się w telewizji?

Kim jest tajemniczy towarzysz modelki?
Edyta Liebert / 05.01.2015 09:45

Zwyciężczyni 4. edycji "Top Model" zaskakuje nas na każdym kroku. Tym razem pojawiła się w popularnym "Dzień dobry TVN'" ze swoim bratem. Ostatnio było o nim głośno, a sam Izu może poszczycić się niemałą liczbą fanek! Czy też chce zaistnieć w show-biznesie?

ONS.pl
Figura modelki to w dużej mierze zasługa wyjątkowych genów oraz... ciężkiej pracy nad swoim ciałem.
Izu Ugonoh, brat modelki, od kilku lat nieprzerywanie - dosłownie i w przenośni - toczy bój i rozgrywa walki o swoją karierę.
Jest znanym bokserem, mistrzem Europy i świata amatorów w formule K-1, sześciokrotnym mistrzem Polski w kick-boxingu.
ONS.pl
Osi zdradziła, że podpatrywanie umiejętności brata przydało jej się w jednym z zadań w programie "Top Model", w którym uczestnicy wykonywali akrobacje na flyboardzie.
Rodzeństwo Ugonoh wspiera się w dążeniu do realizacji marzeń,
Izu Ugonoh niejednokrotnie na swoim fanpage'u podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina i zachęcał do aktywnego wspierania Osi w programie "Top Model":
Kiedyś pisałem o tym, że moja młodsza siostra Osi Ugonoh jest moja największą fanką... Teraz role się odwróciły i to ja jestem jej najwiekszym fanem
ONS.pl
Rodzeństwo Ugonoh to zgrany team. Na pewno jeszcze o nich usłyszymy! Poza tym... Czy nie uważacie, że Izu również ma szanse zaintnieć w świecie modellingu?
 

Gratuluje kolejnej wygranej walki ! #champion#mojbrat#bokser#nowazelandia#walka#idzieposwoje#love#family!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Osi Ugonoh (@osiugonoh)

Zobacz także: