POLECAMY

Orlando Bloom spotyka się z siostrą Kardashian?! Co wy na to?

Co za zemsta na Mirandzie Kerr!
Orlando Bloom spotyka się z siostrą Kardashian?! Co wy na to? fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Orlando Bloom nie ma wciąż rozwodu z Mirandą Kerr, ale rodzice małego Flynna nie próżnują i spotykają się z coraz to młodszymi potencjalnymi partnerami. Tym razem jest gorąco na temat nowej relacji Blooma i Kendall Jenner!

Bloom znalazł się w centrum uwagi po tym, jak w zeszłym roku rzeokomu uderzył Justina Biebera podczas jednej z wizyt w dyskotece. Wówczas wiedział już, że idol nastolatek romansuje z jego byłą-niebyłą żoną, Mirandą Kerr. Trudno w to było uwierzyć, ale jak widać ekspara ma jedną współną cechę: szokuje związkami z młodszymi partnerami! 

Bloom i Jenner są parą?

Miranda Kerr i 20-letni Bieber to tylko epizod. Śliczny aniołek Vicotria's Secret jest w teraz w związku z milionerem, Evanem Spiegel'em. Niepocieszony tym faktem Bloom spotykał się w tym czasie z 3 innymi dziewczynami, w tym podobno z Seleną Gomez. Jego kolejną uroczą wybranką jest podobno najmłodsza siostra Kim Kardashian, Kendall Jenner, która jest młodsza od 38-letniego aktora o 20 lat!
ONS.pl/kolaż polki.pl
Czy to okaże się porawdą? Przyjdzie nam poczekać na zdjęcia paparazzi lub ich oficjalne wspólne pojawienie się na czerwonym dywanie.

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)