POLECAMY

Małgorzata Rozenek już po operacji! „Żałuję, to że nie zrobiłam tego wcześniej”

Co poprawiała gwiazda?
Joanna Mazur / 11 miesięcy temu
Małgorzata Rozenek już po operacji! „Żałuję, to że nie zrobiłam tego wcześniej” fot. Screen: Małgorzata Rozenek - Instagram

Wiedzieliście, że Małgorzata Rozenek miała wadę wzroku -8 dioptrii, czyli w zasadzie niewiele widziała bez okularów lub soczewek? A Radosław Majdan mówił do niej „Ty mój kreciku”?

Kayah u progu 50-tki: „Nie mam partnera. Nie mam obok człowieka, na którym mogłabym polegać”

My też nie, ale dowiedzieliśmy się o tym z Viva.pl. Co więcej - Małgorzata na swoim Instagramie zdradziła, że jest już po operacji - laserowej korekcie wzroku. Jak ją wspomina?

Zabieg trwa 10 minut i jest całkowicie bezbolesny. Już następnego dnia byłam w pracy. Przez dwa tygodnie, co cztery godziny trzeba zakraplać krople. Widzę dużo lepiej niż w soczewkach. Komfort życia zmienia się całkowicie. Jedyne czego żałuje, to że nie zrobiłam zabiegu wcześniej. Nosiłam okulary i soczewki od 10. roku życia (każdy kto ma wadę zbliżoną do -8 wie, jaki to kłopot). Nie noszę ich od tygodnia i nigdy nie widziałam lepiej niż teraz.

Małgorzata Rozenek i jej problemy ze wzrokiem

Gwiazda TV show powiedziała, że zdecydowała się na operację tak późno, bo wielu lekarzy nie chciało podjąć się wykonania zabiegu - wada była zbyt duża. Znalazł się w końcu śmiałek, który uwolnił po około (bo data urodzenia pani Małgosi ponoć jest tajna) 30 latach Małgorzatę Rozenek od noszenia grubych okularów.
Za ten wyczyn gwiazda dziękowała na Instagramie, przy okazji robiąc reklamę klinice. Wszystko się udało! A my cieszymy się jej szczęściem!

 

Chciałabym bardzo podziękować za profesjonalizm i wspaniałą opiekę Panu Piotrowi Voigt, Doktorowi Mariuszowi Kuwik, pielęgniarce Liliannie oraz całemu personelowi kliniki, bo gdy każda klinika bała się dokonać laserowej korekcji wzroku, to Voigt Medica Centrum Nowoczesnej Okulistyki, dzięki najnowocześniejszemu laserowi, podjął się zabiegu. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Nosiłam okulary i soczewki od 10. roku życia (każdy kto ma wadę zbliżoną do -8 wie, jaki to kłopot). Nie noszę ich od tygodnia i nigdy nie widziałam lepiej niż teraz. P.S. Kilku dziennikarzom też powinnam podziękować, bo dzięki ich artykułom pisanym z wielką troską o mojej wadzie wzroku, Voigt Medica odezwało się do mnie i zrobiło zabieg ☺️😊🙃🙂🤓#no #more #glasses #krecik #biedulka #to #już #przeszłość #I #see #you 😳🤣 ‼️www.voigtmedica.pl‼️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Więcej przejmujących newsów z show-biznesu i życia gwiazd - polecamy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/11 miesięcy temu
A ostatnio sie wypowiadala ze nie moze zrobic tej operacji...????
/11 miesięcy temu
co to nas obchodzi ,jakas psudo gwiazdka....
/11 miesięcy temu
OK. Nie wiedziałem i nie interesuje mnie to. Sam fakt, że się tego tak wstydziła jest znamienny. Miliony ludzi w PL ma okulary im plus lub minus i z tego powodu nikt ich nie oceania. Najwyraźniej Pani jest z zakonu celebrytek, które nie mogą zdradzać symptomów bycia zwykłym człowiekiem. Czyli perfekcyjny przekaz z insta to, że nie starzeją się, nie chorują, nie mają celulitu, nie odchudzają się... One urodziły się perfekcyjne, lepsze od zjadaczek chleba, które mają je słuchać.
POKAŻ KOMENTARZE (1)