Olga Kalicka w sukni ślubnej fot. ONS.pl

Olga Kalicka w pięknej białej sukni ślubnej

Czyżby Olga Kalicka wzięła ślub w tajemnicy przed mediami? Aktorka na swoim Instagramie pokazała się w przepięknej białej sukni.
Urszula Wilczkowska / 02.10.2019 10:55
Olga Kalicka w sukni ślubnej fot. ONS.pl

Olga Kalicka opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej. I to nie byle jakiej, to projekt jednej z czołowych polskich kreatorek mody. Czy udało się jej (tak jak niedawno Zofii Zborowskiej) ukryć swój ślub przed obiektywami mediów? Wiemy, jaka jest prawda!

Aktorka od wielu lat jest związana z Cezarym Nowakiem, z którym zna się jeszcze z czasów szkolnych. Para na początku tego roku powitała na świecie syna, Aleksego, a niedługo później oświadczyli, że są zaręczeni. Czy teraz przyszedł czas na ślub?

Olga Kalicka wzięła ślub?!

Aktorka w sukni ślubnej projektu Violi Piekut wyglądała zjawiskowo! Okazuje się jednak, że na prawdziwe zamążpójście aktorki fani będą musieli jeszcze trochę poczekać.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Zdjęcie w tej zjawiskowej sukni ślubnej pochodzi niestety jedynie z planu zdjęciowego serialu „Rodzinka.pl”. Śledzący losy rodziny Boskich mogą się więc szykować na ślub Magdy i Tomka... Losy związku dwóch młodych postaci widzowie mogą oglądać od 2011, czyli od ponad ośmiu lat. Nowe odcinki pojawiają się w każdą niedzielę o 16:30.

Jeśli zaś chodzi o prawdziwy ślub Olgi Kalickiej, to jesteśmy przekonane, że będzie na nim wyglądała równie pięknie, co w serialu. I mamy nadzieję, że to szczęście spotka ją już niedługo!

Zobacz też:
Joanna Krupa już nie jest blondynką? Modelka przeszła zaskakującą metamorfozę
Jak wyglądają pokoje dzieci gwiazd? Sprawdziłyśmy!