Olga Bołądź i Sebastian Fabijański fot. ONS.pl

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański rozstali się. „Mają ciężkie charaktery”

Wydawało się, że są szczęśliwi ze sobą – zamieszkali razem, zaręczyli się. A jednak para właśnie się rozstała. Co się stało?
/ 14.09.2018 08:56
Olga Bołądź i Sebastian Fabijański fot. ONS.pl

Początek ich znajomości był jak z bajki. Olga Bołądź i Sebastian Fabijański wyglądali, jakby nie mogli bez siebie żyć – czułościom nie było końca. Zamieszkali razem. Byli nawet zaręczeni. A jednak związek aktorów nie wytrzymał próby czasu. Co ich tak naprawdę poróżniło?

Jacek Borkowski rozstał się ze swoją partnerką. Po tym, co o niej powiedział, raczej trudno będzie mu znaleźć nową dziewczynę

Dlaczego Olga Bołądź i Sebastian Fabijański rozstali się?

Poznali się ponad rok temu na planie filmu Patryka Vegi „Botoks”. Od razu coś między nimi zaiskrzyło i po kilku dniach stali się nierozłączni. Ich związek szybko zrobił się poważny – Olga i Sebastian zamieszkali razem. Później para zaręczyła się, a gazety i portale internetowe rozpisywały się na temat ich wielkiej miłości.

Jednak okazuje się, że ostatnie miesiące już nie były takie kolorowe. Aktorzy mieli napięte grafiki i coraz mniej czasu spędzali razem. „Oboje mają ciężkie charaktery. Olga uważa, że Sebastian nie nadaje się do stworzenia stałego związku. On po miesiącach ekstazy zaczął zamykać się w sobie” – zdradził na łamach „Faktu” znajomy pary.

Podobno Sebastian nie poświęcał Oldze odpowiedniej uwagi i czasu. „Olga miała dość, że od kilku miesięcy żyła tak jakby była sama. Nie miał dla niej w ogóle czasu, a ona potrzebuje poczucia bezpieczeństwa” – mówi informator tabloidu.

Jak widać różnica charakterów może być czasem nie do pokonania.

Więcej newsów o gwiazdach:Marina Łuczenko pierwszy raz pokazała syna. Jak wygląda mały Liam?Kinga Rusin ostro zaatakowała Małgorzatę Rozenek. „Nie pozwolę, żeby wypindrzona lala przekreślała ideały, o które walczę od lat!”