„Meghan jest przerażona" - twierdzi ojciec księżnej. Przesyła córce wzruszającą wiadomość

Thomas Markle udzielił kolejnego wywiadu. Ojciec księżnej Sussex przyznał, że martwi się o swoją córkę. Uważa, że Meghan Markle jest pod ogromną presją.
Marta Kosakowska / 5 miesięcy temu

Thomas Markle znów zabrał głos publicznie. Ojciec księżnej Sussex w rozmowie z gazetą „The Sun” przyznał, że zauważył u zachowaniu swojej córki przerażenie. Mężczyzna zdradził również, że po ostatniej rozmowie z mediami, stracił kontakt z Meghan.

Są oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa! Debiutuje na nich Meghan Markle

Relacje Meghan Markle z ojcem

To już kolejny wywiad ojca Meghan Markel po majowym ślubie jego córki z księciem Harrym. Niespełna miesiąc temu Thomas Markle pojawił się w porannym programie „Good Morning Britain” w telewizji ITV. Teraz wystąpił przed kamerą „The Sun”. Ojciec księżnej Sussex zaobserwował, że jego córka nie zachowuje się naturalnie. Jak stwierdził, wszystko wskazuje na to, że Meghan jest przerażona.

Widzę jej uśmiech od lat. Znam jej uśmiech. Nie lubię tego, który teraz widzę. To uśmiech sceniczny (...). Martwi mnie to. Myślę, że jest pod zbyt dużą presją. To za wysoka cena tego małżeństwa
- powiedział Markle.

Ojciec księżnej zdradził również, że po ostatniej rozmowie z mediami, nie może się skontaktować z córką. Za pośrednictwem mediów wysłał do Meghan wzruszającą wiadomość. Jaką? Przeczytaj na kolejnych stronach!

Przeczytaj:
Największy mit royal family obalony! Dotyczy relacji księżnej Diany z Elżbietą II
Jak naprawdę wyglądają relacje księżnej Kate z Meghan Markle? TE zdjęcia mówią wszystko...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 miesięcy temu
Tatus chce zarobic kase na coreczce .A ze pol-murzynka....tym ciekawiej
/5 miesięcy temu
Meghan bardzo dobrze robi ignorując swoją rodzinę.. ma teraz życie jakie chciała i wszyscy powinni dać jej spokój a nie rodzina robi jej wstyd.