Doda pokazała zdjęcie taty po operacji fot. ONS.pl

Ojciec Dody przeszedł operację - jak się czuje? Doda pokazała zdjęcie taty

Walczący z nowotworem ojciec Dody wyszedł ze szpitala. Jak się czuje?
Marta Kosakowska / 25.03.2019 13:49
Doda pokazała zdjęcie taty po operacji fot. ONS.pl

Dobra wiadomość dla wielbicieli Dody! Ojciec artystki, w którego zdiagnozowano nowotwór, jest już po operacji. Paweł Rabczewski opuścił szpital i jest w domu. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się urocze rodzinne zdjęcie.

Ojciec Dody wyszedł ze szpitala

Kilka dni temu ojciec Dody przeszedł operację. W piątek piosenkarka poinformowała fanów, że jej tata zmaga się z chorobą nowotworową. Już wcześniej gwiazda zawiesiła działalność zawodową, informując, że w jej rodzinie pojawił się nowotwór. Okazało się, że choruje Paweł Rabczewski. Jednym z elementów leczenia był poważny zabieg.

Doda w trudnych chwilach wspiera ojca. Weekend spędziła w domu rodziców, co relacjonowała na Instagramie. Pomagała mamie w wypełnianiu obowiązków domowych. Pokazała również rodzinne zdjęcie. Są na nim rodzice gwiazdy oraz jej mąż Emil Stępień.

I nawet babcia się załapała do zdjęcia
- napisała Doda.

Babcia Dody, Pelagia, zmarła w czerwcu 2018 roku w wieku 91 lat. Widać ją na zdjęciu, które wisi na ścianie w mieszkaniu rodziców Dody.

 

I nawet babcia się załapała do zdjęcia ❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Rodzinne zdjęcie Dody skradło serca internautów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Wielbiciele artystki nie tylko mocno wspierają swoją idolkę w trudnych chwilach, ale również podziwiają ją za pielęgnowanie wartości rodzinnych.

- W rodzinie jest siła!
- Słodkie zdjęcie! Rodzina jest najważniejsza w życiu. Nie bogactwo i sława, najważniejsza rodzina i miłość - tego się nie kupi. Cieszę się, że Twój tata czuje się już lepiej.
- Piękna, szczęśliwa rodzina!
- Masz dokąd wracać... Dużo zdrowia dla Taty!
- czytamy w komentarzach.

Brawo, Doda! W trudnych chwilach warto pamiętać o tym, co najważniejsze.

Przeczytaj:
Gwiazdy, które chorują na Hashimoto
5 gwiazd, które chorują na endometriozę