Ojciec Dody jest chory na nowotwór fot. ONS.pl

Ojciec Dody choruje na nowotwór - jaki jest stan jego zdrowia?

Artystka potwierdziła, że jej tata zmaga jest z chorobą nowotworową.
Marta Kosakowska / 22.03.2019 08:10
Ojciec Dody jest chory na nowotwór fot. ONS.pl

Trudne chwile w rodzinie Dody. Artystka poinformowała, że jej tata, Paweł Rabczewski, choruje na nowotwór. Niedawno gwiazda podjęła decyzję o zawieszeniu kariery z powodu choroby w rodzinie. Teraz potwierdziła, że z rakiem zmaga się jej ojciec.

Ojciec Dody jest po operacji - jak się czuje?

Doda zamieściła w internecie wpis, w którym poinformowała, że jej ojciec jest w trakcie leczenia. Przeszedł operację.

- Dziękuję Wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie, również od lekarzy z chęcią pomocy. Mój tata przeszedł poważną operację, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staję psychicznie na nogi. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to zobaczymy się 5.04 na podpisywaniu płyt w Poznaniu. Cieszę się na to spotkanie. Trzymajcie kciuki
- napisała Doda.

Choroby gwiazd - na co chorują znani i lubiani?

Doda z rodzicami: Paweł i Wandą Rabczewskimi

Fot. ONS/ Na zdjęciu: Doda z rodzicami: Pawłem i Wandą Rabczewskimi

Na początku marca Doda zaskoczyła fanów informacją o tymczasowym zawieszeniu kariery. W poruszającym wpisie wyjaśniła, że jest zmuszona odsunąć zobowiązania zawodowe na dalszy plan. Wówczas napisała jedynie, że powodem jest choroba w rodzinie. Nie wyjaśniła, kogo dotyczy.

- Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie
- zaapelowała na Facebooku.

Wielbiciele Dody odpowiedzieli na apel swojej idolki. Na internetowych profilach artystki pojawiło się mnóstwo wpisów z życzeniami zdrowia dla ojca gwiazdy.

Przeczytaj:
Gwiazdy, które chorują na Hashimoto
5 gwiazd, które chorują na endometriozę