Demi Moore fot. ONS.pl

Nowy chłopak Demi Moore - jak wygląda

Zobaczcie zdjęcia wybranka jednej z największych gwiazd Hollywood!
Agata Bernaciak / 13.01.2018 19:39
Demi Moore fot. ONS.pl

Ta informacja zaskoczyła wszystkich fanów aktorki i młodego piosenkarza. Jak donoszą zagraniczne portale plotkarskie, 55-letnia Demi Moore związała się z 25-letnim wokalistą Nickiem Jonasem.
To nie pierwszy raz, kiedy aktorka zdecydowała się na związek z dużo młodszym od siebie partnerem. Przez 8 lat była żoną Ashtona Kuchera, których dzieliło aż 16 lat różnicy. Po burzliwym rozstaniu w 2013 roku, kiedy to Ashton szybko znalazł pocieszenie w ramionach Mili Kunis, Demi długo nie mogła dojść do siebie.

Demi Moore odmładza się krwią peruwiańskiej kozy. Poznaj szczegóły!

Media rozpisywały się wtedy o jej problemach psychicznych i zaburzeniach odżywiania związanych z depresją po rozstaniu. Gwiazda drastycznie schudła, co wywoływało lawinę komentarzy po każdym pojawieniu się jej na czerwonym dywanie. Czyżby dziś była już gotowa na nawiązanie nowych znajomości?

Jak się poznali Demi Moore i Nick Jonas?

Jak czytamy w zagranicznym serwisie, Demi Moore i Nick Jonas poznali się przez córkę aktorki z poprzedniego małżeństwa Rumer Willis i spotykają się od kilku miesięcy. Nick już wcześniej angażował się w związki ze starszymi od siebie partnerkami - ponoć spotykał się z Deltą Goodrem i Kate Hudson.


Nick Jonas, nowy partner Demi Moore (fot. ONS.pl)

Jeśli plotki okażą się prawdą, nie pozostaje nam nic innego niż życzyć parze szczęścia! Mamy nadzieję, że Demi Moore w końcu uda się odnaleźć prawdziwą miłość niezależnie od tego, ile lat będzie miał jej wybranek!

A tak wyglądał Nick Jonas na rozdaniu Złotych Globów.

Polecamy:
Brigitte Macron przeszła operacje plastyczne?
Zdania są podzielone Serena Williams o (nie)pięknej stronie macierzyństwa. „Czasami czułam, że sobie nie poradzę”