Nowa miłość Justyny Steczkowskiej

Marka zapachu "Bruno Banani" rozpoczęła współpracę z Justyną Steczkowską przy kampanii wprowadzającej na rynek nowy zapach "Pure Woman".
/ 04.04.2007 16:05
Marka zapachu Bruno Banani rozpoczęła współpracę z Justyną Steczkowską przy kampanii wprowadzającej na rynek nowy zapach "Pure Woman".

Produkt będzie towarzyszył artystce przy realizacji najnowszej płyty zatytułowanej „Daj mi chwilę” oraz podczas promującej krążek trasy koncertowej. Współpraca pomiędzy Justyną Steczkowską i zapachem Bruno Banani Pure Woman będzie polegała na promocji nowego zapachu podczas koncertów, zaplanowanych w 6 miastach Polski. Produkt zagra także „rolę” w teledysku singla pt. „To tylko złudzenie (to nie miłość)”, którego premiera odbędzie się już wkrótce w programach muzycznych.

Płyta jest świeża, zaskakująca, bezpretensjonalna i lekka. Teksty utworów opowiadają o współczesnej kobiecie, która stara się wyważyć swoje emocje i pogodzić je z codziennością – kobiecie obdarzonej poczuciem humoru i zdrowym apetytem na życie, tak jak kobieta Bruno Banani.

Muzyka, choć nagrana prostymi środkami, w oparciu o tradycyjne instrumenty, takie jak: fortepian, akordeon, gitara akustyczna, czy skrzypce, brzmi, nowocześnie, kobieco, tętni życiem.

Premiera albumu zaplanowana jest na 14 maja 2007. Trasa koncertowa rozpocznie się już od 25.04 w Warszawie. Justynę Steczkowską w towarzystwie Bruno Banani PURE WOMAN zobaczymy także w innych miastach Polski: Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.


Wydawca: SOS MUSIC/JAZZBOY
Dystrybucja: EMI Music Poland

Opracowanie: Małgorzata Kosiba