Marta Żmuda Trzebiatowska została blondynką - jak wygląda? fot. ONS.pl

Nowa fryzura Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Aktorka postawiła na blond!

Gwiazda zdecydowała się na radykalną zmianę koloru włosów. Jak wygląda?
Marta Kosakowska / 20.05.2019 11:18
Marta Żmuda Trzebiatowska została blondynką - jak wygląda? fot. ONS.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska postawiła na blond. Gwiazda pochwaliła się nowym kolorem włosów na Instagramie, czym wywołała spore poruszenie w sieci. Zmiana fryzury to element przygotowania do nowej roli. Kogo zagra lubiana aktorka?

Marta Żmuda Trzebiatowska jako blondynka - zdjęcie

Marta Żmuda Trzebiatowska od lat był wierna ciemnym włosom. Aktorka przyzwyczaiła wielbicieli do siebie jako brunetki. Od czasu do czas decydowała się na drobne zmiany w postaci jaśniejszych refleksów czy grzywki. Najwyraźniej przyszła pora na radykalną zmianę. Gwiazda zdecydowała się na platynowy blond.

- Dzień dobry Kochani! Właśnie zostałam B L O N D Y N K Ą! Co myślicie?

Jak dowiadujemy się z kolejnego postu, decyzja o zmianie została podjęta z powodu nowej roli. Marta Żmuda Trzebiatowska wcieli się w tytułową postać w popularnym serialu TVP „Blondynka”.

- Kochani, już niedługo przede mną nowe zawodowe wyzwanie - zagram panią weterynarz w serialu „Blondynka”. Bardzo się cieszę na to zadanie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, już niedługo przede mną nowe zawodowe wyzwanie - zagram panią weterynarz w serialu „Blondynka”. Bardzo się cieszę na to zadanie, ale jednocześnie nachodzi mnie pewna refleksja - jakie zabawne jest życie, a zwłaszcza życie aktora. 😂 Wiele lat temu otrzymałam propozycję zagrania Sylwii Kubus, przeczytałam scenariusz pierwszego sezonu, bardzo mi się spodobał. ❤️ Moje serce mocno zabiło, bo postać Sylwii wydała mi się wyjątkowo bliska. Czułam, że opowieść o pani weterynarz skradnie Wasze serca, bo jest ciepła, zabawna, mądra i „swojska”. Mnie ta historia wydała się bliska, z racji miejsca z którego pochodzę. Wychowałam się na Kaszubach, blisko natury. Dziadkowie mieli duże gospodarstwo rolne, w którym hodowali wszystkie możliwe zwierzęta, spędzałam u nich zawsze każde wakacje, czasami pomagałam w pracy, stąd dziś umiem nawet wydoić krowę. 😂😂😂 ❤️🧡💛💚💙💜 Życie aktora składa się z nieustannych wyborów. Tak to już jest. W tym samym czasie wygrałam casting do filmu „Śluby panieńskie” w reżyserii Filipa Bajona, a że zagranie Klary było moim marzeniem jeszcze sprzed czasów szkoły teatralnej, wybór był zarazem prosty ... i trudny. Postać Sylwii wraca do mnie po latach, a ja bardzo się z tego powodu cieszę. Już w lipcu wchodzę na plan, będę się starała kontynuować postać, którą tak pięknie zbudowały moje koleżanki: Julia Pietrucha, Joasia Moro i Natalka Rybicka. ❤️ Każda dała Sylwii coś od siebie, ja też się postaram, a Wy trzymajcie proszę za mnie kciuki! @blondynkaserial #sylwia @julia_pietrucha @joannamoro.official @natalia_rybicka #serial #nowewyzwanie @da_midays @doktormakeup @atelierstylissimo

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Gwiazda zdecydowała się na bardzo jasny odcień, tzw. skandynawski blond, który obecnie jest bardzo w trendach. Obserwując wcześniejsze posty aktorki, można zauważyć, że włosy aktorki jaśniały stopniowo. Efekt końcowy zrobił ogromne wrażenie na internautach. Zdecydowana większość z nich przyznała, że metamorfoza to strzał w dziesiątkę.

- Przepięknie wyglądasz!
- Obłędnie!
- Dużo młodziej! Bardzo pozytywnie.

Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu „Blondynka” zastąpi Natalię Rybicką, która do tej pory wcielała się postać pani weterynarz, Sylwii Kobus. Wcześniej w tej roli mogliśmy oglądać Julię Pietruchę i Joannę Moro.

Przeczytaj:
Doda już nie jest blondynką! Postawiła na naturalny kolor
Marina Łuczenko z różowymi włosami. Jak wygląda?