Nogi Małgorzaty Rozenek-Majdan fot. ONS,pl, Screen Instagram/ kolaż polki.pl

Nogi Małgorzaty Rozenek - to dzieło natury czy grafika

Pod zdjęciami rozpętała się burza. Jak to jest z tymi nogami Małgorzaty Rozenek?
/ 10.05.2017 13:45
Nogi Małgorzaty Rozenek-Majdan fot. ONS,pl, Screen Instagram/ kolaż polki.pl

Miało być miło, wyszło jak zwykle. Rozenek-Majdan pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej ze swoim udziałem. Sęk, w tym, że zdjęcia nie przypadły do gustu jej obserwatorom. Powód? Nachalny, ostentacyjny retusz, któremu zaprzecza i gwiazda, i fotografka. To jaka jest prawda?

Nogi Małgorzaty Rozenek na Instagramie

Czasy Photoshopa odeszły w zapomnienie? Nic z tych rzeczy, retusz wciąż atakuje nas z każdej strony: okładki czasopism, kampanie reklamowe czy sesje wizerunkowe to w dużej mierze dzieło grafika. Gwiazdy niechętnie decydują się na nagrania wideo, bo takowe trudno jest wyretuszować, a zdjęcie? Właśnie. To co innego. Mamy tego przykład na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pod zdjęciami rozpętała się burza. Jak to jest z tymi nogami Małgorzaty Rozenek?

Celebrytka chętnie zamieszcza coraz odważniejsze zdjęcia. Rozenek-Majdan jest wyraźnie dumna ze swojej metamorfozy - jej nowy styl, pozbycie się łatki "perfekcyjnej", najwyraźniej jej służy. I choć trudno jednoznacznie określić, ile tak naprawdę ma lat, robi wszystko, by wyglądać jak najmłodziej. Na Instagramie zdjęciami, na których widać jej szczupłe, długie nogi, wyrzeźbione dzięki treningom z Ewą Chodakowską. A to "w biegu", w bardzo krótkiej mini i wysokich szpilkach, a to "fancy" w welurowych kozakach. Fotografia nie zachwyciła fanów gwiazdy TVN-u. Według nich nogi Rozenek to zemsta grafika.

Doda w zaskakujących słowach o Klarze Lewandowskiej

Co grafik zrobił z lewą nogą...?

Bleee ohyda! To nie są prawdziwe nogi, to totalny Photoshop!

Zemsta grafika-nieudacznika. Twoje nogi są o wiele zgrabniejsze bez tego retuszu.

Te nogi na pewno są poprawiane, a niepotrzebnie, bo piękna z pani kobieta.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się odpowiedzieć fanom. Opublikowała kolejne zdjęcie, które opisała tak:

Grafik płakał, jak poprawiał, zemsta grafika, ręka grafika, co oni jej zrobili? Ps. Bez retuszu podobno.

Do dyskusji w końcu włączyła się sama fotografka Marlena Bielińska, która wyznała, że żadne poprawki nie miały miejsca, a efekt megadługich nóg to zasługa 13-centymetrowych szpilek i odpowiedniego kadru - zdjęcie zostało wykonane w pozycji leżącej.

- To są surowe prewki z sesji. Proszę spojrzeć na stopy. Małgosia nie jest nawet wystarczająco próżna, by poprawić je w aplikacji na telefonie. Małgośki nogi - dzieło natury i konsekwencji - stwierdziła.

Wierzycie?

"Jak sprzedają się Lewandowscy"... Takiej wypowiedzi jeszcze nie słyszeliście