Doda fot. AKPA

Nikt już nie chce współpracować z Dodą

To już koniec jej kariery?
/ 25.10.2011 09:28
Doda fot. AKPA

Wydawało się, że Doda znowu będzie najgorętszą gwiazdą show-biznesu. Jej powrót na salony u boku nowego mężczyzny pozwolił jej na nowo zaistnieć w mediach. Wszyscy chociaż na chwile przestali mówić o słabej sprzedaży jej płyty i biletów na koncerty.

Niestety, gwiazda znowu ma problemy… Okazuje się, że wytwórnia Universal nie zamierza przedłużać kontraktu z piosenkarką. Co gorsze, jak twierdzi „Super Express”, inne wytwórnie również nie są zainteresowane współpracą z Dodą!

- Doda nie leży w kręgu naszych zainteresowań, w najbliższym czasie nie przewidujemy współpracy z tą artystką- zdradza tabloidowi przedstawiciel „Sony Music Poland”

„Mystic Productions” również nie zamierza podpisywać umowy z „Królową”.

Doda może również zapomnieć o pojawieniu się w programach telewizyjnych, czy udziale w koncertach sylwestrowych wielkich stacji.

- Na salonach i w telewizjach mówi się ostatnio dużo o Dodzie. Głównie o tym, że coś z nią jest nie tak. Podobno zarówno TVP, jak i Polsat mają dość jej skandalicznego zachowania, chamskich odzywek, przekleństw i gwiazdorzenia. Drzwi tam ma zamknięte- wyznała „Super Expressowi” osoba ze świata show-biznesu.  

Czy to rzeczywiście koniec kariery Dody?
Tagi: Doda