Niezwykła metamorfoza uczestniczki „Rolnik szuka żony”. Zdaniem internautów powinna być modelką

Jedna z uczestniczek najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony” opublikowała zdjęcia, na których widać, jak bardzo się zmieniła. Internauci popierają jej decyzję o rezygnacji z udziału w show.
/ 16.11.2020 13:10

Obecna edycja programu cieszy się sporą popularnością, jednak w przeciwieństwie do poprzednich - wielu widzów czuje niesmak. Kolejne uczestniczki rezygnują z udziału w programie i na gospodarstwach spędzają mniej czasu, niż zakładał scenariusz telewizyjnego show.

Jedną z nich jest Martyna, która w ostatnim odcinku poinformowała Dawida, że nie ma ochoty na kontynuowanie znajomości.

Metamorfoza Martyny z „Rolnik szuka żony 7”

Martyna to jedna z 3 kandydatek Dawida, które przyjechały na gospodarstwo rolnika. Drobna blondynka od razu została uznana za rywalkę pozostałych dziewcząt, obie zarzucały jej przesadne zabiegi, jakie miała ich zdaniem czynić tylko po to, by przypodobać się rolnikowi. Faktem jest jednak, że jako jedyna wydawała się chętna do tego, by poznać codzienność na wsi, a nawet zmierzyć z własnymi lękami.

Powodem napiętej atmosfery była także wieczorna rozmowa, jaką rolnik odbył z kandydatką, a do której nie zaprosił pozostałych kobiet.

Ostatni odcinek show, w którym widzowie byli świadkami rezygnacji uczestniczki i rozpaczy rolnika, podzielił komentujących. Wielu z nich krytycznie wypowiadało się na temat pokazywania silnych emocji, inni z kolei zarzucili Martynie obojętność wobec reakcji Dawida.

Wiele wskazuje na to, że na ostatniej randce pokazanej przez TVP1, zakończy się znajomość tych dwojga. Fani programu dostrzegli za to, jak bardzo Martyna się zmieniła

Uczestniczka telewizyjnego show opublikowała na Instagramie zdjęcia, które zachwyciły fanów programu. Nie tylko zmiana koloru włosów przykuła ich uwagę. Zamiast prostych, jasnych włosów zdecydowała się na dłuższe, ciemniejsze fale. Duża zmiana nastąpiła także w jej stylizacjach.

Pojawiły się komentarze, z których jasno wynika, że zdaniem internautów Martyna podjęła słuszną decyzję o odejściu z programu. Wróżą jej raczej karierę modelki, a nie - żony rolnika. Kto wie, czy nie zostanie nową gwiazdą Instagrama? Jej profil obserwuje ponad 12 tysięcy osób, ale ta liczba stale rośnie.

Sama uczestniczka nie zdradziła jednak, czemu zdecydowała się na takie zmiany. Czy to znaczy, że w jej życiu już pojawił się ktoś ważny?

Czytaj więcej o uczestnikach programu:
Magda z „Rolnik szuka żony” dostała najwięcej listów w historii programu. Mimo to nie udało się jej znaleźć miłości...
Brat Pawła z „Rolnik szuka żony” zrobił wrażenie na fankach programu. „Przystojny, a do tego wolny”
Małgosia z „Rolnik szuka żony” komentarzy dla mediów będzie udzielać odpłatnie. Ile chce za informacje?