Niewybaczalne wpadki gwiazd

Latami wspinali się na szczyt, byli kochani, rozchwytywani, zarabiali miliony. Ale wystarczył jeden błąd, by na zawsze stracili sympatię fanów.

/ 08.12.2009 13:12 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Rob Lowe i fatalna sekstaśma

Madonna twierdzi, że nic nie wpływa lepiej na karierę niż skandal erotyczny. Rob Lowe na pewno nie podziela tej opinii. W połowie lat 80. aktor – który zagrał m.in. obok Demi Moore w „Ostatniej nocy” i Patricka Swayze w „Youngblood” – uznawany był za bożyszcze Hollywood. Niestety, jego popularność zgasła tak szybko, jak wybuchła. W 1988 roku w Internecie pojawił się zapis z kamery w pokoju hotelowym aktora. 45-minutowy film prezentował seksualne igraszki Roba z dwiema dziewczynami. Bomba wybuchła, kiedy się okazało, że nie mają one jeszcze 16 lat. I choć gwiazdor twierdził, że nie zdawał sobie z tego sprawy, to i tak studia filmowe z miejsca zerwały z nim wszystkie kontrakty. Po dziś dzień Lowe skazany jest na występowanie w telewizyjnych produkcjach klasy B albo dziewięcioplanowe role w komediach, i to w dodatku z Mike’em Meyersem w roli głównej.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/09.12.2009 20:31
Jeśli według autora rankingu "Niewybaczalne wpadki gwiazd" Janet Jackson u szczytu sławy była 2004 roku, to nalezy przyjąć, że druga wajna świataowa wybuchła w 1950 roku. Drogi autorze! Najwięsze sukcesy Janet odniosła w latach 1989 - 1993 kiedy sprzedawała Diamentowe płyty w USA, później było coraz gorzej... by w 2004, 2006 i 2008 wydac NAJGORZEJ SPRZEDANE PŁYTY W SWOJEJ KARIERZE. Najstępnym razem radzę uzupełnic wiedzę, na temat, na który naczelna kazała zrobić "artykuł"