Niewybaczalne wpadki gwiazd

Latami wspinali się na szczyt, byli kochani, rozchwytywani, zarabiali miliony. Ale wystarczył jeden błąd, by na zawsze stracili sympatię fanów.

/ 08.12.2009 13:12 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Mel Gibson i antysemickie pyskówki

Mel Gibson przez lata uchodził za wzór cnót. Oddany mąż, ojciec siedmiorga dzieci, gorliwy katolik – po prostu ideał! Pozornie! W 2006 roku aktor został aresztowany za jazdę po pijaku. I gdyby na tym się zakończyło, sprawa rozeszłaby się po kościach, bo w Hollywood policja zarabia krocie na wlepianiu mandatów nietrzeźwym gwiazdom i jedna więcej nikomu nie czyni różnicy. Gorzej, że w pijackim widzie Gibson naubliżał panom z drogówki, nazywając ich „wszawymi Żydami”, po czym stwierdził m.in., że „Żydzi są odpowiedzialni za wszystkie wojny na świecie”. Jego 20-minutowa mowa, spisana przez policjantów, pogrzebała karierę Australijczyka w słynącym z silnego lobby żydowskiego Hollywood. Nie pomogły przeprosiny i zapewnienia aktora, że nie jest antysemitą. Mel stał się w Fabryce Snów persona non grata i musiał się pożegnać z pieniędzmi na swój kolejny projekt reżyserski. Od tamtego czasu o jego dokonaniach zawodowych jest cicho.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/09.12.2009 20:31
Jeśli według autora rankingu "Niewybaczalne wpadki gwiazd" Janet Jackson u szczytu sławy była 2004 roku, to nalezy przyjąć, że druga wajna świataowa wybuchła w 1950 roku. Drogi autorze! Najwięsze sukcesy Janet odniosła w latach 1989 - 1993 kiedy sprzedawała Diamentowe płyty w USA, później było coraz gorzej... by w 2004, 2006 i 2008 wydac NAJGORZEJ SPRZEDANE PŁYTY W SWOJEJ KARIERZE. Najstępnym razem radzę uzupełnic wiedzę, na temat, na który naczelna kazała zrobić "artykuł"