Nie żyje Zombie Boy. Na co zmarł popularny model?

Zmarł Zombie Boy - model znany z tatuaży na całym ciele. Rick Genest miał 32 lata.
/ 4 miesiące temu
Nie żyje Zombie Boy. Na co zmarł popularny model? fot. ONS

Nie żyje Rick Genest, znany jako Zombie Boy. Model zasłynął dzięki tatuażom, pokrywającym całe jego ciało. Tatuaże nadawały mu wygląd ludzkiego szkieletu. Zombie Boy miał 32 lata. Ciało mężczyzny znaleziono w środę 1 sierpnia w jego domu w Montrealu.

Zmarł Zombie Boy - przyczyna śmierci

Zagraniczne portale jako przyczynę śmierci Zombie Boya wskazują samobójstwo. Pochodzący z Kanady Rick Genest zdobył sławę w 2011 roku, dzięki występowi w teledysku Lady Gagi „Born This Way”. Od tej pory wytatuowany model stał się muzą wielu artystów i projektantów mody. Występował na pokazach, pojawił się nawet na łamach magazynu „Vogue”. W jego karierze jest również polski akcent. Zombie Boy wystąpił w teledysku Honoraty Skarbek „Sabotaż”.

Pożegnalny wpis pojawił się na profilu Lady Gagi. Piosenkarka nie ukrywa, że samobójstwo modela, którego nazywa swoim przyjacielem, jest dla niej wstrząsem.

Musimy pracować ciężej, aby zmienić kulturę, dbać o zdrowie psychiczne i usunąć piętno, że nie możemy o tym mówić. Jeśli cierpisz, zadzwoń dziś do przyjaciela lub rodziny. Musimy się nawzajem wspierać
- napisała piosenkarka.
 

Źródło: TZM, Billboard

Przeczytaj:
Te słowa Kory zapamiętamy na zawsze! Oto najpiękniejsze cytaty gwiazdy
„Tato, witaj ich u siebie” - Paulina Młynarska żegna Korę i Tomasza Stańkę
„Odeszła prawdziwa ikona i legenda” – gwiazdy żegnają Korę. Te chwile z życia artystki pozostaną na zawsze w naszej pamięci

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)